تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ

   427 بازدید

رئیس هیئت تیراندازی با کمان آذربایجان غربی گفت: چهارمین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری تیر و کمان در ارومیه برگزار می شود.

جوان پرس : رئیس هیئت تیراندازی با کمان آذربایجان غربی گفت: چهارمین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری تیر و کمان در ارومیه برگزار می شود.

پیمان رضایی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: چهارمین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری در ارومیه با حضور ۱۵۰ نفر شرکت کننده و در ورزشگاه شهید رجایی ارومیه ۲۵ و ۲۶ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات در دو رشته ریکرو و کامپوند برگزار می شود که در تاریخ ۲۵ مرداد ریکرو ۵۰ متر و ۲۶ مرداد کامپوند ۷۰ متر برگزار می شود.

رضایی در خصوص این مسابقات خاطر نشان کرد: از ۱۵۰ نفر شرکت در این مسابقات ۱۰ تا ۱۵ نفر از آذربایجان غربی شرکت می کنند و همچنین ۹ داور بین المللی در این دوره از مسابقات قضاوت می کنند که ۲ نفر از آذربایجان غربی هستند.

وی در خصوص تیر اندازی با کمان تاکید کرد: ورزشکاران این ورزش برای موفقیت نیازمند به تجهیزات کافی هستند که طی امسال سعی شده این تجهیزات در تمامی شهرستان های استان فراهم شود.

رضایی ادامه داد: در رشته تیراندازی با کمان ۱۲۰ نفر بیمه شده ورزشی در استان وجود دارد و در سال ۹۶ آذربایجان غربی در رده بیستم کشور بود که امید است این رتبه بهبود یابد.

وی در خصوص افرادی که در تیم ملی از آذربایجان غربی وجود دارند بیان کرد: الهام غفاری قره باغ و بهرام تیموری زاده از اعضا تیم ملی در آذربایجان غربی هستند.

رضایی در خصوص اهداف هیئت تیر اندازی با کمان آذربایجان غربی اظهار کرد: همگانی کردن این ورزش در استان و استعداد یابی از اهداف این هیئت است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116492
دیدگاه خود را به ما بگویید.