تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ

   245 بازدید

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: فعالان رسانه ای در استان در زمینه تقویت سنگرهای معنوی و پاسخگویی به حرکت ها و توطئه های دشمنان تلاش کنند.

جوان پرس : مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: فعالان رسانه ای در استان در زمینه تقویت سنگرهای معنوی و پاسخگویی به حرکت ها و توطئه های دشمنان تلاش کنند.

حجت الاسلام عبد الرحیم نجفقلی زاده سرایی روز سه شنبه در نشست صمیمی با تعدادی از خبرنگاران فعال در زمینه انعکاس اخبار سپاه و بسیج در استان با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار افزود: هدف دشمنان انقلاب اسلامی در راستای ضربه زدن به نظام و کمرنگ جلوه دادن 2 عنصر معنوی حیا و عفت در جامعه است.
وی با بیان اینکه هم اکنون میلیون ها کاربر فضای مجازی در کشور وجود دارد، گفت: این موضوع بیانگر اهمیت و جایگاه رسانه به عنوان ابزار تاثیرگذار است و خبرنگاران با تولید محتوای مناسب باید به صورت آگاهانه در این مسیر حرکت کنند.
حجت الاسلام سرایی افزود: در قرآن کریم بارها بر ماندگاری افرادی که اخلاق مداری را پیشه خود کرده اند، تاکید شده است و هر فردی در این عرصه این شاخصه را مورد توجه قرار دهد در تاریخ ماندگار می شود.
وی بیان کرد: امروز بسیاری از افراد قلم خود را از بیان موفقیت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف مذایقه می کنند زیرا هنوز به قدر و قیمت نعمت امنیت آن گونه که باید و شاید واقف نشده اند و رسانه های فعال در این زمینه باید جایگاه و اهمیت این نعمت بزرگ را بیان کنند.
حجت الاسلام سرایی اضافه کرد: رسالت رسانه ها تلاش در زمینه بیان مظلومیت و موفقیت های نظام اسلامی و تهدیدها علیه نظام از سوی دشمنان و معاندان است.
وی گفت: حضور چندین میلیونی جوانان برای انقلاب اسلامی فرصتی است که دشمنان کاملا نسبت به این موضوع واقف هستند و تلاش خود را برای تسلط بر ذهن های جوانان و به تباهی کشاندن این قدرت و انرژی عظیم جامعه اسلامی به طرق مختلف از ترویج اعتیاد گرفته تا فراهم کردن زمینه های متلاشی شدن خانواده ها انجام می دهند.
حجت الاسلام سرایی با اشاره به هجمه های فرهنگی و رسانه ای دشمن اضافه کرد: هدف از راه اندازی صدها شبکه ماهواره ای به زبان فارسی تنها مورد هجمه قرار دادن جامعه جوان ایرانی و متزلزل کردن بنیان خانواده است و آنان به نقش مهم بانوان و مادران در خانواده های ایرانی پی برده اند.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدا آذربایجان غربی نیز در این نشست گفت: نامگذاری روز شهادت شهید صارمی، خبرنگار ایرنا به نام روز خبرنگار وظیفه سنگینی را بر دوش اهل رسانه نهاده است.
حسن قریب زاده افزود: برای خبرنگاران و گزارشگران فعال در استان زمینه بسیاری برای بیان رشادت های شهدا و رزمندگان وجود دارد و نباید از این فرصت ها دریغ کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106655
دیدگاه خود را به ما بگویید.