بهره برداری سیاسی برخی از اعضای شورای شهر و شهرداری ارومیه از والیبال | جوان پرس
تاریخ انتشار :یکشنبه 8 ژانویه 17.::. ساعت : 9:00 ق.ظ

   528 بازدید

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بعضی از اعضای شهرداری و شورای شهر از مسئله والیبال بهره برداری سیاسی می کنند.

جوان پرس : عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بعضی از اعضای شهرداری و شورای شهر از مسئله والیبال بهره برداری سیاسی می کنند.

حسین پناهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با اشاره به عملکرد ضعیف و غیرقابل قبول والیبال شهرداری ارومیه گفت: زمانی که شورای شهر باید به مسئله والیبال ورود پیدا می کرد که این اتفاق نیفتاد و اکنون شاهد بهره برداری های سیاسی بعضی از عوامل شهرداری و شورای شهر از این مسئله هستیم.

وی ادامه داد: ورزشی که دارای این تعداد وسیع تماشاگر و طرفدار به ویژه در ارومیه است باید با شفافیت بیش تری مسائل مطرح شده و مسئولان باید پاسخگوی مطالبات مردم در این زمینه باشند.

وی تصریح کرد: اصلی ترین مسئله در تیم والیبال ارومیه بومی سازی مربی و بازیکنان است که به خوبی مشاهده می شود که این مسئله به فراموشی سپرده شده است.

پناهی افزود: سال ها تیم های قدرتمندی برای قهرمانی بسته ایم و هزینه های زیادی صرف این مسئله کرده ایم ولی نتیجه مورد نظر را هرگز دریافت نکرده ایم.

وی ادامه داد: اگر این هزینه ها را صرف بومی سازی و تربیت بازیکن و مربی می کردیم اکنون شاهد صدور بازیکن و مربی های شاخص بودیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 100197
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان گفت:

    حسین جان عزیزم ورزش بویژه فوتبال و والیبال ابزاری است کاملا سیاسی،با هدف بهره برداری سیاسی از سوی سیاستمداران خرد و کلان و وسیله و ابزاری بسیار قوی وموثر برای اغفال واحمق کردن عوام!!!این مقوله شمول جهانی دارد،لذاتوانستی بهره برداری کن ای برادر.یاا…یا محمد(ص)

دیدگاه خود را به ما بگویید.