تاریخ انتشار :دوشنبه ۶ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۵۱ ق.ظ

   454 بازدید

تصويب نهايى اين پيشنهاد منوط به تصويب در صحن علنى است كه اميد است اين مصوبه كميسيون شوراها در صحن علنى نيز به تصويب برسد.

جوان پرس : به گزارش کانال مردمی محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان ، موضوع منطقه ويژه اقتصادى در كميسيون شوراها و امور داخلى با حضور دكتر بانك رئيس مناطق ويژه و آزاد كشور برگزار شد كه طبق لايحه دولت در آذربايجان غربى دو منطقه ويژه اقتصادى در اروميه و سرو پيشنهاد شده بود كه با پيشنهاد اضافه شدن بوكان توسط دکتر محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان، دولت و كميسيون موافقت كردند.
دكتر عثمانى در كميسيون شوراها و امور داخلى گفت؛ استان آذربايجان غربى يك استان طولى است و لازم است در جنوب استان نيز منطقه ويژه اقتصادى ايجاد شود. وى گفت قرار نيست هر امكانى فراهم شد به مركز و شمال استان تخصيص يابد. دكتر عثمانى ضمن اشاره به ظرفيت هاى بالقوه وشكاف توسعه اى در استان به نرخ بالاى بيكارى در بوكان اشاره نمود و با اكثريت آرا تصويب شد كه بوكان نيز به منطقه ويژه اقتصادى تبديل شود.
تصويب نهايى اين پيشنهاد منوط به تصويب در صحن علنى است كه اميد است اين مصوبه كميسيون شوراها در صحن علنى نيز به تصويب برسد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109678
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان گفت:

    مناطق آزاد به یک آفت بزرگ تبدیل شده اند، آفت این مناطق این است که از ابتدا سنگ بنای انها از طریق تامین عوارض گذاشته شده واین مقوله منجر به غلبه واردات بر صادرات گردیده است!!!!
    مناطق ازاد تجاری کلاه شرعی قاچاق و قاچاقچیان قلدر یقه سفید هستند!!! آذربایجان قریب بویژه شهرستان های (کلان شهرهایش) :اورمو،بوکان ،خوی ،میاندوآب نیاز به تاسیس کارخانجات مادر همان کارخانه هایی که در استان های درجه یک :تهران،اصفهان،مشهد،سمنان،کرمان و حتی شهرستان هایی چون کاشان و سیرجان و رفسنجان و…. هستند،نیاز مبرم و حیاتی دارند. نه به منطقه سراسر کلاه برداری و داد و ستاد قلدرها!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.