تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۳ آبان ۹۴.::. ساعت : ۸:۳۰ ق.ظ

   531 بازدید

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون به دو هزار و ۸۰۴ مددجوی کمیته امداد کمک هزینه تامین جهیزیه و هدیه ازدواج پرداخت شده است.

جوان پرس : مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون به دو هزار و ۸۰۴ مددجوی کمیته امداد کمک هزینه تامین جهیزیه و هدیه ازدواج پرداخت شده است.

“جلال حسین زاده ” در گفت و گو با ایسنا افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون به دو هزار و ۸۰۴ نفر از نوعروسان، بانوان ازدواج مجدد کرده و فرزندان پسر خانواده های تحت حمایت که اقدام به ازدواج کرده اند به ارزش ۵۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تحت عنوان کمک هزینه تامین جهیزیه و هدیه ازدواج پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در سطح استان بیش از ۵۰۰ نفر از نوعروسان در نوبت دریافت کمک هزینه تامین جهیزیه قرار دارند، افزود: با توجه به اینکه اعتبارات برای این امر کافی نیست لذا از مردم خیر و نیکوکار استان خواستار یاری در تامین هزینه های جهیزیه نوعروسان هستیم.

حسین زاده با بیان اینکه مشارکت خیرین تاکنون در جهت تامین جهیزیه نوعروسان همواره سیر صعودی داشته است، گفت: هر اندازه کمک های نیکوکاران و مشارکتهای مردمی بیشتر باشد به همان نسبت سرعت اهدای جهیزیه نیز بالا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در جامعه ما ازدواج یک سنت حسنه و ارزش اسلامی است، ادامه داد: جوانان باید ملاک های انتخاب همسر را که مهمترین آن ایمان و تقوا است را بخوبی تشخیص داده و در شرایط فعلی قناعت و ساده زیستی را پیشه خود سازند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی گفت: اقدام بزرگترها و افراد خیر در نشان دادن راه های صحیح ازدواج بسیار موثر بوده و در امر  ازدواج لازم است هزینه های اضافی کاسته شود تا شرایط ازدواج آسان برای همه جوانان فراهم شود.

حسین زاده تصریح کرد: عاملی که می تواند در ادامه زندگی جوانان و تحکیم بنیان خانواده موثر شود، تشویق جوانان برای ادامه زندگی در کنار خانواده پدری است و این امر برای دو طرف مثمر ثمر و مفید است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 78683
یک دیدگاه

  1. دوست گفت:

    جناب آقای حسین زاده مدیر کل زمان احمدی نژاد و روحانی چقدر از مردم خیر و نیکوکار استان انتظار بیجایی دارید .مگه نمیبینید تو مملکت اختلاس ها پشت سر هم داره رو میشه اون هم با مشارکت بالایی ها …حالا از مردم انتظار دارید که پاداش و عیدی و حقوق و اضافه کاری و … کارمندان شما رو هم پرداخت کنند!!!!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.