تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   161 بازدید

حسن بگلو : در آذربایجان‌غربی با همه این پیچیدگی‌ها و مشکلات همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار از نعمت برق برخوردار هستند و سه روستا که امسال به سطح ۱۰ خانوار رسیده بوده‌اند در تابستان برق‌رسانی به آنها صورت گرفت.
جوان پرس : در مراسم افتتاحیه ششمین دوره نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت‌های توزیع نیروی برق غرب و شمال‌غرب کشور که به مدت سه روز به میزبانی ارومیه در حال برگزاری است‌ اکبر حسن‌بگلو در این مراسم ضمن خیرمقدم به مهمانان، اظهار داشت: در آذربایجان‌غربی با همه این پیچیدگی‌ها و مشکلات همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار از نعمت برق برخوردار هستند و سه روستا که امسال به سطح ۱۰ خانوار رسیده بوده‌اند در تابستان برق‌رسانی به آنها صورت گرفت.

وی افزود: در تابستات امسال با توجه به افزایش دما در استان هیچ گونه خاموشی در آذربایجان‌غربی وجود نداشت که این مایه مباهات و افتخار است و از سویی دیگر شرکت توزیع برق در زمینه‌های دیگر همچون ارائه خدمات به صورت غیرحضوری نیز موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده است.

این مقام مسئول با اشاره به موقعیت ویژه آذربایجان‌غربی به عنوان یک استان مرزی که با کشورهایی چون ترکیه، جمهوری آذربایجان و عراق هم‌مرز است، ادامه داد: به همین دلیل توجه به این استان باید با حساسیت بیشتری صورت بگیرد و اکنون که در این نشست ۱۲ استان با شرایط آب‌وهوایی مشابه حضور دارند آنها با تبادل تجربیات خود به کمک یکدیگر می‌توانند گام‌های موثری را برای توسعه صنعت برق در این مناطق بردارند.

وی در این نشست خدمات استاندار زمان حضور در جهاد سازندگی که وظیفه برق‌رسانی را برعهده داشتند را ستود و بیان داشت: برق‌رسانی در آن زمان یک جهاد بود و در حال حاضر این وظیفه به شرکت‌های توزیع برق سپرده شده است و امیدواریم در عمل به این وظیفه سربلند بوده باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108367
دیدگاه خود را به ما بگویید.