تاریخ انتشار :شنبه 18 ژوئن 16.::. ساعت : 2:00 ب.ظ

   566 بازدید

علیزاده
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه گفت: به منظور حذف زواید بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز در سطح شهر ارومیه، طرح جمع آوری این تابلوها در حال اجراست.

جوان پرس : مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه گفت: به منظور حذف زواید بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز در سطح شهر ارومیه، طرح جمع آوری این تابلوها در حال اجراست.

 مجتبی علیزاده اظهار کرد: واحد زیباسازی شهرداری ارومیه به منظور حذف زواید بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز بر روی ساختمان‌ها، تیرهای برق و دیوارها، اقدام به حذف تابلوهای بدون مجوز در سطح شهر ارومیه کرده است.

وی گفت: یکی از عوامل موثر در زیبایی محیط شهری، نظم و ترتیب در استفاده از المان‌ها و تابلوهای تبلیغاتی است و زیباسازی سازمان فضای سبز شهرداری ارومیه به عنوان متولی تبلیغات شهری، مسئولیت دارد که بر این امر نظارت و رسیدگی کند.

علیزاده افزود: بر این اساس، چندی پیش به صاحبان مشاغل و اصناف شهر در مسیرهای مختلف در زمینه ساماندهی تابلوها اخطار داده شد و فرصتی ارائه شد تا در این بازه زمانی،نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی تابلوها اقدام کنند و اکنون پس از اتمام مهلت مقرر، این سازمان، به جمع‌آوری این تابلوها و عناصر زاید می‌پردازد.

وی هدف از این اقدام را حذف زواید بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز بر روی نما و پشت بام ساختمان‌ها برشمرد و تصریح کرد: ادامه روند حذف تابلوهای بدون مجوز به زودی در تمام معابر مهم شهر اجرایی  می شود.

سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه با توجه به تبصره یک ماده ۵۵ قانون شهرداریها بعد از ابلاغ اخطاریه به واحدهای صنفی مبنی بر جمع آوری تابلو و میله تابلوهای غیر مجاز منصوبه در معابر سطح شهر و عدم توجه آنها به ابلاغیه و اخطاریه ها،  اقدام به برشکاری و جمع آوری تابلو و میله تابلو های غیر مجاز کرده است.

Print Friendly
کدخبر : 91688
2 دیدگاه

  1. اورموی مسلمان says:

    با سلام و خسنه نباشید،جناب آقای علیزاده مثل معروفی است با این مضمون:رطب خورده منع رطب چون کند؟ پیشنهاد می کنم برای عملی شدن شعارتان ،ابتداکاری کنید شهرداری دست از بمباران تبلیغاتی بنری به نفع پیمان رضایی (تامین کننده بنرهای تبلیغاتی روح ا…خان)دست بردارد،یکی از عاملین اصلی آلودگی بصری اورمیه شهرداری می باشد!!!یا ا…یامحمد(ص)

  2. سبزعلی says:

    اقای ارومو مسلمان برای سردمداران شهرداری همهچیز مجاز است مثلا در سند پیمانکاران برای پرداخت پول ثبت میشود اما در عوض از فضای سبز و پارک به جای بدهی داده میشود کاش این علیزاده دلسوز به جای تابلو به فکر پارکها و فضای سبزی بودند که یکی پس از دیگری برچیده شده و بعنوان پاسازتوسط عوامل شهری ساخته میشودمثلا پاساژدرحال اتمام تندیس در اول خیابان شمالی (مهین اباد)و جمع اوری میوه فروشان در فضای مقابل همان پارک و تدارک پاسازی دیگر اری سرت سلامت جناب مهندس علیزاد چقدر تو بفکر زیبسازی شهری

دیدگاه خود را به ما بگویید.