تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۲:۰۰ ب.ظ

   212 بازدید

شهردار ارومیه : اتحاد خبرنگاران و مسئولان باعث توسعه و پیشرفت استانمان خواهد بود.

جوان پرس : محمد حضرت پور در آیین گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: 17 مرداد بهانه ای برای فرصت آفرینی در جهت قدردانی از زحمات خبرنگاران است و این تشکر از طرف جامعه است چراکه خبرنگاران موجب پیشرفت جامعه می شود.

وی افزود: خبرنگاری یکی از سخت ترین و کم درآمدترین مشاغل است و علیرغم این موارد این قشر شریف رسالت خود را با پول معامله نمی کنند.

شهردار ارومیه گفت: اگر توسعه ای اتفاق افتاده در سایه خبرنگاران بوده و تمام انتقادها و حتی تخریب ها را به دیده دلسوزی آنها ارزیابی کرده ایم و اگر در جامعه ای نقد مورد پذیرش نباشد پیشرفت را شاهد نخواهیم بود.

حضرت پور ادامه داد: از خبرنگاران خواهشم بر این بوده که قبل از اینکه خبری و یا اتهامی علیه یک سازمان و یا انسان مخابره و منتشر کنید حتما با روابط عمومی آن سازمان در ارتباط باشید چون روز قیامت نمی توان جوابگوی برخی مطالب دروغ و کذب بود و اگر از روابط عمومی جواب نگرفتید با مدیر سازمان در میان بگذارید و اگر جواب نداد به رسالت خود عمل کنید.

وی با بیان حساسیت های خطیر شغل خبرنگاری تصریح کرد: در مسیر حق، منافع مردم و توسعه قدم بردارید.

حضرت پور تأکید کرد: تذکر خبرنگاران به عنوان تذکر افکار عمومی است و باید مدیران و مسئولان نسبت به اصلاح امور اقدام کنند.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: اتحاد خبرنگاران و مسئولان باعث توسعه و پیشرفت استانمان خواهد بود.

يوسف پیربوداقی رئيس خانه مطبوعات آذربایجان غربی  هم در اين مراسم ضمن تبريك روز خبرنگار از همكاري مجموعه مديريت شهري اروميه براي پاسداشت اين روز تقدير كرد .

?شایان ذکر است گرامیداشت روز خبرنگار توسط سازمان فرهنگی ورزشی و روابط عمومی شهرداری ارومیه و خانه مطبوعات آذربایجان غربی با تجلیل از 170 خبرنگار و ضیافت ناهار در رستوران غدیر شهرداری برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106659
دیدگاه خود را به ما بگویید.