تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶.::. ساعت : ۹:۳۷ ب.ظ

   329 بازدید

محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی از تعیین تکلیف نهایی اراضی لشکر ۶۴ ارومیه خبر داد.

جوان پرس : محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی از تعیین تکلیف نهایی اراضی لشکر ۶۴ ارومیه خبر داد. وی تاکید کرد : در جلسه شورای عالی شهرسازی تكليف اراضي پادگان لشکر ٦٤ اروميه مشخص و به تصويب رسيد

شهردار ارومیه گفت: مناطق حاشیه نشین ارومیه به محدوده شهر  الحاق شدند. محمد حضرت پور که امروز برای شرکت در جلسه شورای عالی شهرسازی کشور در تهران به سر می برد،  گفت: مناطق مناطق حاشیه نشین ارومیه به محدوده شهر الحاق شدند.

وی افزود: این طرح امروز در جلسه، نهایی شد و جهت اجرا به استانداری و شهرداری ابلاغ می شود.

شهردار ارومیه در ادامه گفت: در این جلسه اختصاص حدود 35 هکتار از زمینهای پادگان  ارتش در ارومیه به فضای سبر و فرهنگی در جلسه شورای عالی شهرسازی نیز  تصویب شد.

روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه نیز در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر اظهار کرد: صبح امروز شورای عالی شهرسازی با طرح جامع شهر ارومیه یعنی الحاق برخی از مناطق حاشیه ای شهر به محدوده ارومیه موافقت کرد و این خبر بسیار خوبی برای ساکنین این مناطق است.

وی افزود: قریب به ۲۷۰هزار نفر در مناطق حاشیه شهر ارومیه زندگی میکنند که قسمت های قابل توجهی میتوانند همزمان با ورود به محدوده شهر از امکانات رفاهی بهره مند شوند.

نماینده مردم ارومیه این دست آورد مهم را حاصل تلاش های دوساله و مبارزه با منفعت طلبان چه در تهران و چه در ارومیه عنوان کرد.

وی همچنین از تلاش های رئیس مجلس شورای اسلامی برای حل و فصل این موضوع حیاتی تقدیر و تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109339
دیدگاه خود را به ما بگویید.