تاریخ انتشار :شنبه ۴ آبان ۹۲.::. ساعت : ۵:۴۳ ب.ظ

   582 بازدید

برخی اخبار درگوشی از محافل و مجالس از تغییر گزینه احتمالی و مورد حمایت دکتر یا مهندس عبدالعلی زاده برای پست استانداری آذربایجان غربی خبر می دهند .

جوان پرس : برخی اخبار درگوشی از محافل و مجالس از تغییر گزینه احتمالی  و مورد حمایت مهندس و دکترعبدالعلی زاده برای پست استانداری آذربایجان غربی خبر می دهند .

بر اساس شنیده ها این  چهره فعال ، کارآمد ، شاخص ، توانمند و کارآمد ملی و منطقه ای بعد از آنکه گویا نتوانسته برای سایر گزینه های قبلی اش برای استانداری آذربایجان غربی که مفصلا به آن اشاره کردیم مهندس عبدالعلی زاده و هزار سودا برای آذربایجان  )  مهر تائید بگیرد و شاید چیزهای دیگری در میان باشد از تغییر موضع و کاندیدای مورد حمایت خود برای پست استانداری آذربایجان غربی خبر می دهند.

این منبع  خبری اعلام کرده عبدالعلی زاده بر آن است تا این بار از شهردار آبادگر ارومیه یعنی محمد حضرت پور حمایت کند تا بتواند بر سکان هدایت استانداری آذربایجان غربی بنشیند .

البته برخی منابع خبری از سفر قریب الوقوع این مرد ارومیه ای و به احتمال برای جشن بازگشایی خیابان امام ارومیه  ( فردا ) و حمایت ضمنی اش از این شهردار نوظهور خبر می دهند وهمچنین  حضرت پور هم با نصب بنر و … برای حامی اش سنگ تمام  می گذارد.

———————————

 با این حال اگر خبر صحت داشته باشد محمد حضرت پور اصولگرا و رئیس ستاد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در ارومیه در 4 سال قبل و رئیس ادواری ستاد انتخاباتی دکتر جهانگیرزاده  نماینده 3 دوره مردم ارومیه در مجلس دارای بیشترین حامی در منطقه برای رسیدن به این پست خواهد شد.

شهردار آبادگر ، استاندار آبادگر

– محمد حضرت پور ؛ گزینه مناسب قارتال نشینی

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 25485
۱۶ دیدگاه

 1. امیر گفت:

  جالب است !! کسی میخواهد استاندار بشود علاوه بر اینکه هیچ گونه شاخص لازم برای تصدی این پست حسا س مدیریتی را ندارد بلکه کسی است که تلاش میکرد آقای روحانی حتی یک رای هم از این استان کسب نکند !؟!؟ این چه نوع همسوئی با برنامه ها و خط مشی دولت یازدهم است ؟!؟!؟! آیا این عمل پوزخندی بیش بر رای 73 درصدی استان نیست ؟!؟!؟؟!

 2. رضا گفت:

  یعنی تکرار تجربه احمدی نژاد به نظر من حضرت پور همون شهردار بمونه سنگین تره

 3. بهمن گفت:

  شمابا اين افكار پوچي كه در سر داريد اين آرزوها را در خواب خواهيد ديد مگه ما مرده ايم كه بگذاريم كسي چون حضرت پور بيايد و استاندار شود مگر محمود آنها ميگذاشت كسي از اصلاح طلبان بياد و استاندار بشه پس سكوت اختيار كرده بگذاريد اهل فن ها خودشان استاندار انتخاب كنند

 4. ناشناس گفت:

  باسمه تعالی با احترام حاج محمد برادر سردار شهید می باشد وایشان با شهدا عهد بسته ومی توان گفت حاج محمد سردارسازندگی درارومیه بهتر بگوییم عامیانه ایشان کد خدای این شهر به حساب می آید بگذاریم از زحمات شبانه روزی او و پیشرفت استان تمامی هم استانیها استفاده نمایید با آرزوی موفقیت خادمان ای نظام مقدس خدا قوت برادر

 5. دانشجو گفت:

  په عکس العمل ها جالب و خنده داری؟
  حالا شما بمیرید مثلا ایشان استاندار نمیشه؟؟ بمیر امتحان کنیم دیگه

  جناب امیر شاخص ها رو شما تعیین میکنید؟؟ شاید اصلاح طلب تر از عبدالعلی زاده هستید؟؟ جوک خوبی بود

 6. خبرنگار گفت:

  مطلبی که در فضای مجازی منتشر شده است! آیا جهانگیرزاده رای مرد بزرگ آذربایجان را با لابی خرید؟!

  لطفا قبل از مطالعه این مطلب، یک لیوان آب بنوشید!!!
  این روزها کمتر کسی از اهالی مردم شریف ارومیه وجود دارد که محمد حضرت پور شهردار آبادگر ارومیه را نشناسد. محمد حضرت پوری که بارها از خادم بودن خود را به ملت ارومیه به زبان آورده و همیشه سعی در اثبات آن دارد. صفحه ارومیه همیشه به صفحه شهرداری ارومیه معروف بوده و همیشه خوانندگان صفحه ارومیه بر این موضوع انتقاد داشتند که رسانه ارومیه رسانه شهرداری هست. اما محمد حضرت پور کیست؟! محمد حضرت پور کارمند ساده یکی از ادارات ارومیه و برادر شهید حضرت پور و اصالتا از روستاهای حاشیه ارومیه است. نزدیک به 10 سال پیش به واسته نزدیک بودن به جناح راست به دلیل مناسبت های خانوادگی به جواد جهانگیر زاده که کاندیدای مجلس در آن زمان بود نزدیک شد و به صورت رسمی وارد عرصه سیاست استان گشت. محمد حضرت پور به سورت متوالی همیشه رئیس ستاد آقای جواد جهانگیر زاده بوده و در سیاست استان محمد حضرت پور را چهره صد در صد وابسته به جواد جهانگیر زاده میدانند.

  “” اما نقطه عطف و پیروزی محمد حضرت پور در چه روزگاری به دست آمد؟ “”

  سال 1388 و در انتخابات ریاست جمهوری محمد حضرت پور به ریاست ستاد آقای احمدی نژاد ریاست جمهوری سابق کشور در آمد. و بعد از اتفاقات پیچیده آن روزها کسی تصور نمیکرد محمد حضرت پور بتواند چهره ای مردمی شود. اما چگونه توانست؟

  باز هم جواد جهانگیرزاده وارد کارزار شد و محمد حضرت پور که عضو شورای اسلامی شهر ارومیه بود به سمت شهردار به صورت کاملا اتفاقی درآمد. حمایت گسترده دولتی از انتخاب حضرت پور و کمک به انجام پروژهای عمرانی در شهر ارومیه ضمینه فراموشی انتخابات و حتی خود آقای جهانگیرزاده را فراهم کرد، کسی که در سومین دوره نمایندگی مجلس خود میباشد. اما آیا جهانگیرزاده فقط یک نیرو به اسم حضرت پور دارد؟! محمد حضرت پور در انتخابات 1392 به صراحت از گزینه رئیس جمهور وقت احمدی نژاد یعنی مشایی حمایت میکرد و حتی پل مدرس را با حضور رئیس جمهوری وقتی که دست در دست هم بودند افتتاح کردند و عکس خبری روز استان بود که به صورت شگفت انگیزی بعد از انتخابات از همه سایت های خبری حذف شد و تنها عکس باقی مانده عکسی از بنر نصب شده در شهرداری است.

  بعد از رد صلاحیت مشایی و فرقه انحرافی، حضرت پور با توصیه جهانگیر زاده که به صورت علنی از آقای ولایتی حمایت میکرد، در خفا و در پشت پرده حامی آقای ولایتی بود و در همه جلسات شرکت میکرد. روزی که آقای روحانی به ارومیه سفر کردند، تنها کسی که از آقای روحانی به عنوان مسئول استانی استقبال کرد، آیت الله حسنی بود اما در استقبال از احمدی نژاد و ولایتی همه دوستان سر و دست میشکستند. کسانی که برای رقیب آقای روحانی رای جمع میکردند و از هر کاری سر باز نمیزدند.

  چکیده مطلب، آقای حضرت پور، صراحتا عرض میکنیم، دستان شما را برای آبادگری ارومیه میبوسیم، دستان شما را برای همکاری و پیشرفت ارومیه به گرمی میفشاریم، بدون شک و اغراق به نسبت جمعیت و وسعت شهر ارومیه، بهترین شهردار و بهترین کارآفرین ایران هستید که در پرونده شما به صورت رسمی ثبت شده است. اما آقای حضرت پور، ارومیه شما را برای شهرداری میخواهد و نه برای استانداری، چه شما و چه همفکران شما، شهرداری پست مردمی است و مردمی تر و محبوبت تر از شما کسی وجود ندارد، اما استانداری بحث سیاسی است و باید کسی که در روزهای انتخابات و بعد از انتخابات و حتی در کارنامه طول عمر خود خط و مشی سیاسی اعتدال و اصلاح را داشته باشد باید در این پست باشد. کسی که بارها سابقه مدیریت سیاسی داشته و بارها مراتب عملی و علمی سیاست و مدیریت را با گذر عمر و تجربه و تحصیل به دست آورده است. امیدوارم که شما در کنار دلسوزان این استان به این امر کمک کنید.

 7. ناشناس گفت:

  انگار باند حضرت پور سیری پذیر نیست.استان اینهمه رای به روحانی نداده که یکی مثل باند حضرت پور استاندار بشه.

 8. مدنی گفت:

  با سلام تا انجایی که بنده اطلاع دارم منتخبین اقلیت مردم شهر ارومیه در شورای محترم شهر یا شهرداری از وزیر محترم کشور برای شرکت در مراسم بازگشایی مسیر خیابانحضرت امام دعوت بعمل اوردند که ایشان هم بخاطر رعایت مصالحی ( سوئ استفاده از حضور برای تعیین استاندار )، بخاطر این که اعتماد قابل ملاحظه خود را به اقای عبدالعلی زاده و مردم شریف این شهر نشان بدن ، ایشان را بعنوان نماینده خود در این مراسم معرفی کردند هم من حقیر و هم اقای معروفی و هم همه خواننده های محترم و عزیز میدانند که حضور ایشان ( مهندس عبد العلی زاده ) در زادگاه خودش نه حمایت از اقای حضرت پور هست و و نه حمایت از روسای ایشون بلکه تنها احترام به دعوت رسمی و رای مردم شریف این شهر میباشد و الا اقای حضرت پور کجا و استانداری دولت اقای روحانی کجا ؟ خواننده های محترم اگر به سوابق 15 استانداری که تا بحال معرفی شده اند دقت کنن میتونن بدونن که امکان نداره که………..

 9. اصلاحطلب گفت:

  این خبر از پایه بی اساس است. بقول آقای مدنی حضور مشاورعالی وزیر کشور اتفاقا برای ایجاد بارقه امید اصلاح طلبان واعتدالگرایان به این بودکه محال است رئیس دفتر انتخاباتی وحامی اصلی دولت دهم دراین استان نمیتواند استاندار مورد حمایت دولت یازدهم بعنوان استاندار باشد و جناب دکتر عبدالعلی زاده حتی با همه اعتدالگرایی که دارد و تندرو نیست هم چنین افراد تندرو وکم تخصص را درگزینه های خود نمیگنجانند.

 10. خبرنگار گفت:

  کدام نصب بنر مگه ندیدید بجای دکتر عبدالعلی زاده نوشته بودند مهندس تازه فقط یک بنر زده بودند و درپیامکهای حضرت پور وشهرداری نامی از عبدالعلی زاده نیامده بودوعمدا دعوتنامه ها را نداده بودند تا فقط باندهای حامی حضرت پور درمراسم شرکت کنند

 11. امیرزاده گفت:

  واقعا حیف است مهندس اسماعیلی را از دست بدهیم برادار دو سردار شهید-شانزذه سال نماینده مجلس-معاون دیوان محاسبات- میر کل انرژی های نو وزارت نیرو -نایب رئیس و شانزده سال عضو کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسون تلفیق و از فعالان واقعی ستاد دکتر روحانی

 12. Case a few factors i was looking for. I did not foresee that we’d get so considerably absent from reading through through your own publish up! You’ve just received your returning client

 13. i was basically browsing together with and also uncovered your internet website. merely wantd to point out amazing world wide web website and this post really solved the issue.

 14. I much like the precious information you provide you with as part of your articles.I’ll bookmark your weblog and take a look at once again below continually.I’m quite guaranteed I’ll learn considerably of new things suitable here! Great luck to the next!

 15. I am so grateful for your article. Much obliged.

دیدگاه خود را به ما بگویید.