تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ دی ۹۶.::. ساعت : ۵:۴۷ ب.ظ

   253 بازدید

امام جمعه پیرانشهر با قدردانی از مسئولان به خاطر بازگشایی مرز تمرچین پیرانشهر گفت: این مرز می تواند از عوامل مهم توسعه اشتغال در منطقه باشد و باید اقدامات تکمیلی در راستای توسعه اقتصادی منطقه با استفاده از ظرفیت های مرزی انجام شود.

جوان پرس : امام جمعه پیرانشهر با قدردانی از مسئولان به خاطر بازگشایی مرز تمرچین پیرانشهر گفت: این مرز می تواند از عوامل مهم توسعه اشتغال در منطقه باشد و باید اقدامات تکمیلی در راستای توسعه اقتصادی منطقه با استفاده از ظرفیت های مرزی انجام شود.

ماموستا مصطفی محمودی در خطبه های این هفته نمازجمعه پیرانشهر افزود: مرز تمرچین یکی از مهمترین مبادی واردات، صادرات و تردد مسافران در شمال غرب کشور به شمار می رود که زمینه ارتقای شاخص های این منطقه را فراهم می کند.
وی اضافه کرد: بازگشایی این مرز از اقدامات قابل تفدیر دولت در رسیدگی به خواسته های مردم است و می تواند روند توسعه این منطقه را با استفاده از ظرفیت های تجاری شتاب بخشد.
وی اظهار کرد: در کنار بازگشایی این مرز، اقدامات تکمیلی در حوزه تجارت برای منطقه لازم است که برنامه ریزی های فشرده و سریع در این خصوص ضروری است.
امام جمعه پیرانشهر همچنین اغتشاش عوامل استکباری با سوء استفاده از اعتراض های مردمی را محکوم کرد و گفت: این اغتشاش ها با تحریک نظام سلطه انجام می شود و مردم باید در این خصوص آگاهی لازم را داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110811
دیدگاه خود را به ما بگویید.