تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۳ ق.ظ

   176 بازدید

رئیس جمعیت هلال احمر از اقدام به موقع چوپان پیرانشهری که با اطلاع‌رسانی به موقع جان ده‌ها تن از هموطنان را در سیل پیرانشهر نجات داد، نقدیر کرد.

جوان پرس :  رئیس جمعیت هلال احمر از اقدام به موقع چوپان پیرانشهری که با اطلاع‌رسانی به موقع جان ده‌ها تن از هموطنان را در سیل پیرانشهر نجات داد، نقدیر کرد.

دکتر علیرضا پیوندی در پیام تقدیر از کامل قربانی؛ چوپان هوشیار پیرانشهری در نجات هموطنان از سیل اخیر در پیرانشهر آورده است:«اقدام خداپسندانه جنابعالی که با احساس مسئولیت و اطلاع‌رسانی به موقع جان دهها تن از هموطنان را در سانحه سیل شهرستان پیرانشهر نجات دادید بی‌تردید صفحه‌ای زرین در تاریخ بشردوستی کشور و امداد و نجات گشوده است.

حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها از جمله اهداف عالیه جمعیت هلال احمر است که شما برادر فداکار با خلق حماسه‌ای بزرگ در اجرای این اصل انسانی سربلند بودید و قطعا نظیر باقیات الصالحاتی ارزشمند اجر عظیم آن نزد خداوند محفوظ است.

سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی و خانواده محترم را از پروردگار متعال مسالت دارم. ان شاء الله تحت توجهات حضرت حق پایدار و پیروز باشید.»

چوپان پیرانشهری در روز جمعه وقتی دید که سیل به طرف روستا پسوخ درحرکت است، با اطلاع‌رسانی به موقع باعث شد تا همه اهالی خانه‌هایشان را تخلیه کنند و در جای امنی پناه بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114490
دیدگاه خود را به ما بگویید.