تاريخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آذر ۹۰.::. ساعت : ۴:۰۰ ب.ظ

   14979 بازدید

خبرنگار افتخاری

 جوان پرس : وقتی کسی جرات میکند در فضای مجازی حرکتی از جنس اطلاع رسانی انجام دهد این حرکت او قابل تقدیر است.اما نباید صرف حرکت بدون هدف و یا به هرسمتی رفتن قابل قبول نیست.فضای رسانه های مجازی نیاز به یک عشق دارد.نیاز به یک مخاطب شناسی و یک هدف مشخص دارد.

   در این نوشتار نمی خواهیم شعار یا کلی گویی کنیم . خبرگزاری جوان آمده تا بتواند بعضی از خلع های مورد نیاز جامعه استان آذربایجان غربی را پوشش دهد.پرداخت یک خبرگزاری در بخش خصوصی هم به موضوع ورزش و هم اجتماع و هم سیاست ضعفی است که تقریبا کمتر رسانه ای به صورت مستمر در این سه حوزه به طور هم زمان فعالیت داشته.

تیمی کار کردن در یک رسانه آن هم در بخش خصوصی یکی دیگر از امتیاز های خبرگزاری جوان محسوب می شود. تیم ورزشی در یک رسانه مخاطب های به خصوص خود را خواهد داشت و هرگز یکنواختی در خبرگزاری احساس نخواهد شد. استفاده از استعداد مخاطبان در سایت یکی دیگر از اهداف خبرگزاری محسوب می شود. یعنی چناچه فردی مقاله یا تحلیل خاصی در مورد موضوعات روز استان به رشته تحریر درآورد چنانچه با سیاست های سایت منطبق باشد حتما انتشار خواهد یافت.

عزیزانی که مایل به همکاری و درج مقالات و تحلیل های ورزشی و سیاسی و اجتماعی در جوان پرس هستند می توانند شماره تماس خود همراه با زمینه همکاری و نوع آن با مشخصات فردی در قسمت نظرات مندرج نمایند و يا به با ایمیل مدیریت سایتmaroofi.koosha@yahoo.com  ارسال  تا در اسرع وقت با آنها تماس حاصل شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 24
۶ دیدگاه

 1. ذره بین گفت:

  سلام خوشحالم ازای‌نکه آقای نجفیان بعدازسالها هنوزهم
  پرذوق و پرتلاش اند همیشه سربلند باشید

 2. اناهیتا گفت:

  اینجانب علاقه مند به تهیه اخبار هنری و فرهنگی و سیاسی میباشم.

 3. ارزوی موفقیت به مسولین سایت

 4. شاهی زاده گفت:

  علت های وجود فتنه
  یکی از آن علت ها عدم امتیاز دهی رهبری به عده ای که دنبال دنیا بودند و ریاست ، و خود را نخبه می دانستند چنان که هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود بر این نکته اشاره می کنند که عده ای دنبال سهم خواهی از آیت الله خامنه ای بودند و به آنچه که به ایشان به عنوان مسولیت داده شده بود راضی نبودند : ۱۲ شهریورشب آیت‌ا… خامنه‌ای به دفتر من آمدند. درباره سمت مهندس موسوی و بنیاد جانبازان مذاکره شد. آقای خامنه‌ای می‌خواهند “به عنوان رئیس بنیاد جانبازان” با قید زمان سه سال نصب کنند و آقای موسوی حاضر نیست با قید زمان بپذیرد. و امثال همین کسانی که از همان اول دنبال سهم خواهی خودشان از انقلاب بودند و رهبری به خاطر مصلحت مردم و نظام راضی نبودند .
  در فتنه ۸۸ دشمن از راه جنگ نرم وارد شده بود جنگی که ۳۰سال قبل از راه سختش وارد شد و با شکست مواجه شد ودر سال ۸۸ که جنگ ۸ ماه طول کشید بامهره هایی که از قبل آماده شده بودند به جنگ اسلام و ایران آمد و مبارزه آنها با تفکرات انقلاب اسلامی بود آنها ایران بدون انقلاب و جهاد می خواستند وگرنه با ایران اسلامی ( اسلامی که آنها می خواهند لیبرال ) مشکل نداشتند کما این که با اسلامی که در عربستان و ترکیه هست مشکلی ندارند .
  همان طور که شعارهایی که در فتنه ۸۸ سر داده می شد شعارهای ایران منهای انقلاب و جمهوریتی با محوریت ایران بدون انقلاب بود
  یکی دیگر از علت های به وجود آمدن فتنه ۸۸ سکوت خواص بود و همین سکوت علت های مختلفی داشت عده ای از نبود بصیرت سکوت کردند و نتوانستند راه را از بی راهه تشخیص دهند. و عده ای فکر می کردند که انقلاب در حال سقوط است و اگر اینها بر علیه فتنه گران حرف بزنند دیگر جایگاهی در حکومت فتنه گران ندارند و علت اینکه بر علیه انقلاب هم شعار نداند و حرف نزدند این بود که آنها کمی هم احتمال می دادند که انقلاب بماند و در این صورت اگر همراهی خود را به صورت واضح با فتنه گران اعلام کنند دیگر جایی در انقلاب ندارند و در نتیجه سکوت را ترجیح دادند و بعد ها هم با حفظ جایگاه در نظام ماندگار شدند .
  یکی از بزرگترین اشتباهات فتنه گران که کار را تمام شده می دیدند آتش زدن پرچم امام حسین و مساجد و پایگاه های بسیج بود و همین امر باعث شد که ملت به خروش آیند و فتنه را برای همیشه خاموش کنند تا آن لحظه عده ای در تردید بودند ولی بعد از آن مواضع برای همه مشخص شد ، هرچند عده ای به دین خود و به مسلک خود باقی ماندند و بعد گذشت ۶ سال باز هم حاظر به توبه از کارهای خود نیستند .

 5. احسان مصطفی پور گفت:

  لطفاً لینک تلگرام جوان پرس رو بذارید

دیدگاه خود را به ما بگویید.