تاریخ انتشار :سه شنبه ۱ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۳۰ ق.ظ

   168 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: امسال روکش ۳۰۰ کیلومتر از جاده های استان اجرایی می شود.

جوان  پرس : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: امسال روکش ۳۰۰ کیلومتر از جاده های استان اجرایی می شود.

عبدالحسین علی اکبری با بیان اینکه سه هزار کیلومتر از راه های اصلی و فرعی استان و نیز هشت هزار از راه های روستایی در استان داریم اظهارداشت: تنها نیمی از راه های روستایی استان آسفالت هستند.

وی با بیان اینکه در صورت تامین اعتبار مورد نیاز نیمی از راه های اصلی، فرعی، شهری وروستایی استان نیازمند روکش و بازسازی است افزود: امسال روکش ۳۰۰ کیلومتر از راه های استان اجرایی می شود.

علی اکبری اختصاص یافته برای اجرای این طرح را ۵۰۰ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال طرح های گسترده ای در زمینه روکش آسفالت محورهای ارتباطی استان اجرا خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آسفالت و لکه گیری ۲۵۰ کیلومتر از راه های استان با هدف ایمن سازی در فصل کاری سالجاری خبر داد و گفت: در حال حاضر نزدیک سه هزار کیلومتر از انواع راه های استان آسفالت هستند.

علی اکبری خاطرنشان کرد: به سبب موقعیت ترانزیتی این استان نیاز است که دولت توجه ویژه‌ای برای تأمین زیرساخت‌های حمل و نقل داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114293
دیدگاه خود را به ما بگویید.