تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۸ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ق.ظ

   210 بازدید

عباس حسنخانی فرماندار ارومیه: خبرهای مبنی بر دستگیری 170 نفر در جریان حادثه مدرسه راه شهدا اسلام آباد را تکذیب می کنم

جوان پرس : فرماندار ارومیه در گفت و گو با باریش نيوز درخصوص سفر هيئت آلماني به استان اظهار داشت:
🔹با توجه به اینکه استاندار جدید آذربايجان غربي پيش از اين به عنوان دیپلمات و در راستاي ایجاد تعامل بین فعالین اقتصادی ایران و آلمان ایفای نقش نموده، سبب شده که آقاي شهریاری بتواند در زمینه تجارت و سرمایه گذاری با رزومه خوبی در مسير ايجاد روابط تجاري و بهبود اوضاع اقتصادی استان گام بر دارد.
🔹ميهمانان آلمانی حاضر در استان فقط تجار آلمانی نبوده، بلکه بخشی از تصمیم گیران شورای اقتصاد کشور آلمان بودند.
🔹قاعدتاً شورای مذکور دارای یک سری اختیارات خاص مي باشد که حضورشان می تواند برای ما بسیار مفيد باشد.
🔹باید در نظر گرفت كه با حضور ميهمانان آلمانی امکان حل مشکلات اقتصادی استان و پیشرفت یک شبه میسر نخواهد شد، اما این تعاملات و تبادلات بین هیئت های اقتصادی کشورها باعث می شود از تجربیاتشان در مقاطع مختلف بهره ببریم.
🔹هدف استاندار آذربايجان غربي از اين دعوت، بازدید از توانمندی های اقتصادی استان و مراکز اقتصادی بوده است.
🔹خوشبختانه اين هيئت با بازدید از 15 واحد صنعتی استان، وضعیت اقتصادی کارخانجات و شرایط را براي توسعه و پيشرفت مطلوب دانسته اند.
🔹امید است تبادل تجربيات، نقطه عطفی برای رونق و شکوفایی اقتصاد استان باشد.
🔸عباس حسن خاني همچنين در ارتباط با سوال مطروحه مبني بر بازداشت 170 نفر در حادثه اسلام آباد، گفت:تعداد دستگيرشدگان در جریان حادثه مدرسه راه شهدا اسلام آباد 170 نفر نبوده و کذب محض می باشد و كمتر از اين تعداد مي باشد.
🔹تمام افرادی که بازداشت شده اند در اغتشاش حضور داشته و مستندات کافی مبني بر تخریب اموال عمومی از سوی این افراد موجود و هیچ کس براساس ظن و گمان دستگیر نشده و با دستگیرشدگان طبق مقررات قانونی برخورد شده و خواهد شد.
🔹درخصوص تخریب اموال عمومی در قانون مجازات مشخصي تعیین شده ولی اگر این موضوع جنبه اغتشاش یابد، اخلال در نظم عمومی تلقي شده و قاعدتاً نوع برخورد نیز متفاوت خواهد بود.

 * کانال فرمانداری ارومیه

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109196
دیدگاه خود را به ما بگویید.