تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۸ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ق.ظ

   270 بازدید

عباس حسنخانی فرماندار ارومیه: خبرهای مبنی بر دستگیری 170 نفر در جریان حادثه مدرسه راه شهدا اسلام آباد را تکذیب می کنم

جوان پرس : فرماندار ارومیه در گفت و گو با باریش نيوز درخصوص سفر هيئت آلماني به استان اظهار داشت:
?با توجه به اینکه استاندار جدید آذربايجان غربي پيش از اين به عنوان دیپلمات و در راستاي ایجاد تعامل بین فعالین اقتصادی ایران و آلمان ایفای نقش نموده، سبب شده که آقاي شهریاری بتواند در زمینه تجارت و سرمایه گذاری با رزومه خوبی در مسير ايجاد روابط تجاري و بهبود اوضاع اقتصادی استان گام بر دارد.
?ميهمانان آلمانی حاضر در استان فقط تجار آلمانی نبوده، بلکه بخشی از تصمیم گیران شورای اقتصاد کشور آلمان بودند.
?قاعدتاً شورای مذکور دارای یک سری اختیارات خاص مي باشد که حضورشان می تواند برای ما بسیار مفيد باشد.
?باید در نظر گرفت كه با حضور ميهمانان آلمانی امکان حل مشکلات اقتصادی استان و پیشرفت یک شبه میسر نخواهد شد، اما این تعاملات و تبادلات بین هیئت های اقتصادی کشورها باعث می شود از تجربیاتشان در مقاطع مختلف بهره ببریم.
?هدف استاندار آذربايجان غربي از اين دعوت، بازدید از توانمندی های اقتصادی استان و مراکز اقتصادی بوده است.
?خوشبختانه اين هيئت با بازدید از 15 واحد صنعتی استان، وضعیت اقتصادی کارخانجات و شرایط را براي توسعه و پيشرفت مطلوب دانسته اند.
?امید است تبادل تجربيات، نقطه عطفی برای رونق و شکوفایی اقتصاد استان باشد.
?عباس حسن خاني همچنين در ارتباط با سوال مطروحه مبني بر بازداشت 170 نفر در حادثه اسلام آباد، گفت:تعداد دستگيرشدگان در جریان حادثه مدرسه راه شهدا اسلام آباد 170 نفر نبوده و کذب محض می باشد و كمتر از اين تعداد مي باشد.
?تمام افرادی که بازداشت شده اند در اغتشاش حضور داشته و مستندات کافی مبني بر تخریب اموال عمومی از سوی این افراد موجود و هیچ کس براساس ظن و گمان دستگیر نشده و با دستگیرشدگان طبق مقررات قانونی برخورد شده و خواهد شد.
?درخصوص تخریب اموال عمومی در قانون مجازات مشخصي تعیین شده ولی اگر این موضوع جنبه اغتشاش یابد، اخلال در نظم عمومی تلقي شده و قاعدتاً نوع برخورد نیز متفاوت خواهد بود.

 * کانال فرمانداری ارومیه

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109196
دیدگاه خود را به ما بگویید.