تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ

   136 بازدید

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش 10 درصدی جابجایی کالا توسط ناوگان باری جاده ای این استان در سال گذشته خبر داد.

جوان پرس : رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش 10 درصدی جابجایی کالا توسط ناوگان باری جاده ای این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی جعفر محمدزاده گفت: در سال 96 بیش از 111 میلیون تن کالا توسط ناوگان باری جاده ای استان به مقاصد مختلف حمل شده است که این مقدار نسبت به سال گذشته افزایش ده درصدی را نشان می دهد.

وی اضافه کرد: برای جابجایی این میزان کالا بیش از 830 هزار سفر انجام گرفته که در این خصوص نیز شاهد افزایش 9/5 درصدی سفرهای انجام شده در مقایسه با مدت زمان مشابه سال 95 هستیم.

محمدزاده با بیان اینکه 169 شرکت در بخش حمل و نقل جاده ای کالای استان فعالیت دارند، اضافه کرد: در حال حاضر نزدیک به 16 هزار و 500 دستگاه انواع وسیله باربری با بیش از 32 هزار راننده در این حوزه فعال هستند که میانگین عمر این ناوگان نیز 15/5 بوده و با میانگین کشوری برابری می کند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113202
دیدگاه خود را به ما بگویید.