تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۸ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۱۱:۰۸ ق.ظ

   493 بازدید

خبرگزاری جوان//منصوره کرمی روز گذشته در آیین افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه ارومیه که در سالن شهید چمران این دانشگاه برگزار شد، تصریح کرد: دشمن از طلایه‌داری ایران در پیشرفت‌های علمی در هراس است و ملت ایران نباید اجازه فتنه انگیزی به دشمنان را بدهد.

وی افزود: هر یک از جوانان و دانشجویان ایران اسلامی باید بدانند که دشمنان عزم جدی برای خاموش کردن چراغ دانش و علم و فناوری بکار گرفته و باید هوشیار باشند.
همسر شهید علیمحمدی بیان داشت: جوانان دانشمند ایرانی با طی پله های ترقی و پیشرفت و دستیابی به علوم و فنون جدید در زمینه های مختلف علمی بستر رشد علمی کشور را فراهم کرده اند و این مسئله دشمنان را به هراس افکنده است.
کرمی با اشاره به واهمه دشمنان از ایران علمی گفت: دشمن از عزم ملت ایران می ترسد؛ چراکه در طول ۳۳ سال گذشته به خوبی مشاهده کرده که دانشمندان ایرانی هر چیزی را که بخواهند در سایه پشتکار و غیرت به دست می آورند.
وی ادامه داد: دشمنان باید به گوش باشند که هر یک از دانشجویان و جوانان ایران اسلامی جا پای شهید علی محمدی ها خواهند گذاشت و راه وی را ادامه خواهند داد و با صبر و استقامت زمینه های پیشرفت کشور را فراهم می کنند.
همسر شهید علیمحمدی افزود: شهید علیمحمدی اسطوره تلاش و خستگی ناپذیری و الگوی یک عاشق واقعی به ایران اسلامی بود که باید راه این شهدا توسط جوانان این مرز و بوم ادامه یابد.
کرمی با بیان ویژگی های این شهید بیان داشت: خوش اخلاقی، جدیت، پشتکار، استقامت و صبر از جمله خصایص شهید مسعود علیمحمدی است.
لازم به ذکر است، مسعود علیمحمدی سوم شهریور ۱۳۳۸ در تهران به دنیا آمد و از اساتید دانشگاه تهران بود که در بامداد ۲۲ دی ماه ۱۳۸۸ و در سن ۵۰ سالگی به هنگام بیرون آمدن از منزلش بر اثر انفجار یک بمب کنترل از راه دور ترور شد./خبرگزاری دانشجو
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1287
دیدگاه خود را به ما بگویید.