تاریخ انتشار :چهار شنبه 7 ژانویه 15.::. ساعت : 3:00 ب.ظ

   2182 بازدید

81197430-5754423

ناصر مطلب زاده رئيس شوراي مركزي جبهه  تدبير و توسعه ايران اسلامي در استان آذربايجان غربي  شد.

جوان پرس : با حكم رحمان مخاطب حسنجاني دبير كل جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي ، ناصر مطلب زاده به عنوان رئيس شوراي مركزي جبهه دراستان آذربايجان غربي منصوب شد.

 

 در حكم انتصابي مطلب زاده كه نسخه آن در اختيار جوان پرس قرار گرفته آمده است ؛

 

 جناب آقاي ناصر مطلب زاده

باسلام واحترام

باعنايت به منشور جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي كه بر اساس گفتمان تدبير وتوسعه با رويكرد اعتدال گرايانه درتمام ابعاد سياسي ، اقتصادي ،فرهنگي و اجتماعي بر پايه اعتقاد نهادين به اصول انقلاب اسلامي و حركت در چارچوب قانون اساسي كشور و احترام به اراده وتصميم ملت ايران در راستاي دستيابي به توازن پايدار مبني بر ره يافت نوين در حيات سياسي و اجتماعي كشور،براي سربلندي و عزت مردم ايران و سطح جهان بعنوان جامعه اي پويا و ملتي توانمند با تكيه بر هويت ايراني قدرتمند تشكيل يافته ودرسطح كشور فعال مي باشد.

بدينوسيله جنابعالي به عنوان رئيس شوراي مركزي جبهه دراستان آذربايجان غربي منصوب مي گرديد.

اميد است با توكل و استعانت از حضرت حق تعالي و پيروي ازمقام عظماي ولايت و با هماهنگي و همكاري مستمر باستاد مركزي در جهت پيشبرد اهداف اين جبهه درانجام ماموريت و وظايف محوله موفق ومنصور باشيد.

 

 رحمان مخاطب حسنجاني –  دبير كل جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي

Print Friendly
کدخبر : 57186
2 دیدگاه

  1. aflaton says:

    دفتر این جبهه کجاست و شرایط عضویت در این جبهه چگونه است

  2. gader says:

    اقای جوانپرس ممنون از اطلاع رسانیتون ولی صدور حکم برای افراد یک تشکل امری است داخل تشکیلاتی . برای شروع فعالیت حزب یا تشکل در شهر یا استان شرایط ویزه ای هست که پس از طی آن باید اجازه فعالیت آن فرد توسط بالاترین مقام شهرستان صادر بشه فقط جهت اطلاع شما و مخاطبین گفتم

دیدگاه خود را به ما بگویید.