تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ آذر ۹۴.::. ساعت : ۸:۰۰ ب.ظ

   834 بازدید

نصر معتقد است ؛ تنظیم روابط بین سازمان و مردم بر عهده رسانه هاست و میزان رضایت را صاحبان مطبوعات و جراید مشخص می کنند ولی امیدوار بود که این فضا با تعامل و دوستی پیش برود.

جوان پرس : داریوش نصر که حدود ۲ هفته است سکان هدایت اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی شده و هنوز جوهر حکمش خشک نشده در یک نشست مطبوعاتی حضور یافت و از برنامه ها و اولویت های کاری خود گفت. کمتر مدیری پیدا می شود که این همه جرات به خرج بدهد که نیامده صاحبان رسانه را به جمع خود فرا خواند و این مهم و نشست از چند جهت دارای اهمیت است که یکی از آنها تقویت حوزه تعاملی رسانه با این اداره عریض و طویل ، زیرکی روابط عمومی اداره در معرفی مدیرجدیدش و غیره می تواند باشد . وی که با شعار ” خلق ارزش مشترک ” پا به استان گذاشته ، در این نشست خبری هم از رسانه ها خواست برای توسعه و پیشرفت حوزه کاریش به وی کمک کنند.

http://orum.mrud.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=da64f11b-48f7-4988-9ed1-1702be4be8a9

 نصر معتقد است  الارم دوستانه می تواند کمک زیادی به آرامش فضای روانی جامعه بکند و تنظیم روابط بین سازمان و مردم بر عهده رسانه هاست و میزان رضایت را صاحبان مطبوعات و جراید مشخص می کنند وی امیدوار بود که این فضا با تعامل و دوستی پیش برود وتقویت شود.

او در ادامه به اولویت های کاری خود اشاره کرد و گفت : تشکیل جلسات شورای مسکن و حمل و نقل استان به صورت منظم و نگرش جدید در مدیریت پروژه‌ها مقدمه ای برای یکپارچه سازی صنعت حمل و نقل آذربایجان غربی است.
نصر ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه استاندار آذربایجان غربی به مجموعه راه و شهرسازی استان خواستار انسجام در روابط و تعامل سازنده با دستگاههای اجرایی به ویژه در حوزه حمل و نقل برای پیشبرد اهداف مشترک شد.
وی با بیان اینکه همراهی و همسوگرایی دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه های کاری باعث رشد و توسعه منطقه خواهد شد، افزود: همدلی و از خودگذشتگی به خاطر منفعت عمومی و مردم پایه و اساس رشد و تعالی سازمانی محسوب می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی با تاکید بر توزیع صحیح امکانات و منابع مالی در تمامی شهرستانهای تابعه، تصریح کرد: همکاری و تعامل با پلیس راه ، هلال احمر و امداد جاده ای در آستانه فرارسیدن فصل سرما و شروع عملیات راهداری زمستانی انجام می شود.
نصر در شرح اولویت بندی برنامه های اجرایی این اداره کل بیان کرد: افزایش ایمنی راهها، حذف نقاط پرحادثه، حفظ و نگهداری از جاده ها، آمادگی برای اجرای دقیق طرح راهداری زمستانی و پیگیری ویژه احداث طرح ملی ساخت راه آهن مراغه – ارومیه از مهمترین طرح های اجرایی این اداره کل است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه طرح مسکن مهر آذربایجان غربی از ۹۰ درصد پیشرفت اجرایی برخوردار است، اضافه کرد: بیشتر واحدهای مسکن مهر باقی مانده مشکلات زیرساختی و زیربنایی داشته که به دنبال تعامل با دستگاه های خدمات رسان می توان تحویل این واحدها را در ماههای آتی محقق ساخت.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از بازسازی و تعمیر  ۵۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین خبر داد و گفت: ۲۹ پروژه به منظور ساخت و توسعه ۵۳۳ کیلومتر راه اصلی و فرعی در حوزه استحفاظی آذربایجان غربی اجرا می شود.
نصر با بیان اینکه توسعه حوزه حمل و نقل آذربایجان غربی به لحاظ موقعیت جغرافیایی و هم مرز بودن با سه کشور و نیز دروازه ورود به اروپا بودن بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: وجود بازارچه های متعدد، مناطق آزاد تجاری و فرهنگ غنی منطقه ای از جمله پتانسیل و ظرفیت های این استان است.
وی همچنین از زحمات و تلاش های مدیران سابق اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد: باید قدردان کوشش و همت گذشتگان فعال در عرصه راه و شهرسازی استان باشیم و با عزمی راسخ برای خلق اهداف تلاش کنیم.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 80219
دیدگاه خود را به ما بگویید.