تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ آذر ۹۶.::. ساعت : ۹:۴۸ ب.ظ

   442 بازدید

دیدار تیم های والیبال شهرداری ارومیه با پیکان تهران از سری مسابقات لیگ برتر والیبال کشور در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه نیمه تمام ماند

جوان پرس : دیدار تیم های والیبال شهرداری ارومیه با پیکان تهران از سری مسابقات لیگ برتر والیبال کشور در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه نیمه تمام ماند

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه , هفته دهم رقابتهای لیگ برتر والیبال مردان یادواره شهید مدافع حرم محسن حججی بعد از ظهر امروز با برگزاری شش دیدار در شهرهای تهران(دو دیدار) , ارومیه,اردکان,آمل و گنبد دنبال شد.

در پنجاه و نهمین دیدار لیگ برتر از ساعت 16 دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران در سالن شش هزاری نفری غدیر ارومیه مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان به دلیل برگشت رای داور این دیدار نا تمام ماند.

شاگردان ساسان خداپرست ست های اول و سوم این دیدار را با نتایج 25 بر 23 , 25 بر 21 از آن خود کردند و ستهای دوم و چهارم این دیدار را با نتایج 25 بر 23 , 25 بر 19 به حریف تهرانی خود واگذار کردند.

در ست پنجم این دیدار در حالی که دو تیم پایاپای هم پیش می رفتند که در امتیاز 9 بر 7 , داور با گرفتن خطای ارنج از تیم پیکان , امتیاز هشتم به سود تیم ارومیه به ثبت رسید.

با اعتراض سعید معروف و بعد از توقف چند دقیقه ای بازی، داور از رای خود برگشت که این امر با اعتراض تیم شهرداری ارومیه همراه شد و در نهایت بازی ناتمام ماند.

اصغر کاظمی و محمدرضا آقایی، به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم این دیدار و خلیل یگانه‌مجد و محمد حسن خوشدل به عنوان ناظر سازمان و ناظر کمیته داوری از سوی سازمان لیگ برای این دیدار حساس انتخاب شده بودند.

📎گفتنی است تیم شهرداری ارومیه در هفته پایانی نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر والیبال مردان, روز چهارشنبه پانزدهم آذر ماه در تهران به مصاف تیم سایپا خواهد رفت.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109746
یک دیدگاه

 1. اورموی مسلمان گفت:

  مش ممد بلدیه بهتر است قبل از اعتراض و تجمع کارگران نگون بخت چند ماه حقوق نگیر (همانند برخی از شهرهای سایر استان ها)،پول صاحب مرده ای که برای والیبال حیف و میل می کنند ،تحت عنوان حقوق معوقه این قشر بدبخت و ندار بکنند.
  مردم اورمیه والیبال بدون هزینه را می توانند از تلویزیون ببینند.
  اول اشتغال
  دوم تاسیس کارخانجات مادر
  سوم رفاه برای کارگران و سایر اقشار
  چهارم ایجاد مراکز و مکان های طبیعی برای تفریح و تفنن و…
  در آخر اگر بودجه و پول بادآورده اضافی ماند بدهند به فوتبال و والیبال و ….
  با این اوضاع و احوال کارگران و کارکنان شهرداری و وضعیت آشفته کوی و برزن نیازی به اين بازی های والیبالی و فوتبالی نیست.
  یاا…یامحمد(ص)

دیدگاه خود را به ما بگویید.