تاریخ انتشار :شنبه 1 سپتامبر 12.::. ساعت : 10:03 ق.ظ

   295 بازدید

taxi1

راننده امین ارومیه ای، امانت ۷ میلیون تومانی مسافرش را به دست صاحبش رساند

پایگاه خبری تحلیلی جوان/صفر ولیزاده یکی از رانندگان امین ارومیه ای است که در ساعات پایانی کارش روز چهارم شهریورماه مسافری را از مقابل بانک کشاورزی در خیابان کاشانی به مقصد چهارراه درستکار سوار می نماید که شب هنگام موقع پیاده شدن از تاکسی متوجه جا ماندن کیف پول مسافر مذکور می شود.
به منظور پیدا کردن آدرس یا شماره تلفن از صاحب کیف، به بررسی آن پرداخته و متوجه ۷ میلیون تومان وجه نقد، به همراه شناسنامه، کارت ملی، دفترچه بیمه و کارت پایان خدمت فردی می شود.
وی در اولین فرصت آن را به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه تحویل می دهد و سازمان تاکسیرانی نیز تلاش خود را جهت پیدا کردن صاحب کیف معمول می دارد.
که بالاخره صاحب کیف که بنام آقای کیوان نصیری بودند شناسایی می گردد و جهت عودت کیف طی صورتجلسه با حضور مدیر عامل سازمان اقدامات لازم انجام می گیرد.
کیوان نصیری صاحب پول و مدارک از تاکسیران امین و مسئولین سازمان تاکسیرانی ارومیه تشکر و قدردانی کرد و گفت: این پول متعلق به برادرم بود و از گم کردن آن خیلی ناراحت بودم و فکر نمی کردم به دستم برسد.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی ارومیه با تقدیر و تشکر از راننده مذکور در این زمینه گفت: سازمان از رانندگان امانتدار در مناسبتهای مختلف با اهداء تندیس تجلیل می کند و چنین رانندگانی را افتخار ناوگان تاکسیرانی شهر ارومیه دانست

Print Friendly
کدخبر : 7491
دیدگاه خود را به ما بگویید.