تاریخ انتشار :یکشنبه ۹ تیر ۹۲.::. ساعت : ۱۰:۴۸ ب.ظ

   288 بازدید

نماينده مردم استان در خبرگان رهبري در پیامی از حضور حماسی مردم استان در انتخابات ۲۴ خرداد و كسب راي اعتماد مردم آذربايجان غربي به خود تشکر کرد.

 جوان پرس : متن پیام حجت الاسلام عسگر ديرباز كه در اختيار اين رسانه قرار گرفته ؛ به این شرح است :

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/03/09/13920309000320_PhotoA.jpg

درود خداوند بر ملت غیور و سرافراز ایران اسلامی ، سلام بر وارثان شرف و حّمیت ، که با درک عمیق از رسالت تاریخی خویش باردیگر حماسه آفریدند و با حضور پای صندوق های رای ، برگ زرین دیگری از دفتر انقلاب خویش را ورق زدند . انتخابات ریاست جمهوری ، خبرگان رهبري  و شوراها  در اين جلوگاه عزت و افتخار آنان گردید و ذلت و حقارت را به دشمن ارزانی کرد.

 آفرین بر استان شهادت و غیرت که بار دگر طلایه دار حماسه شد و با حضور شکوهمند خویش، نقش خود را در تحقیر و مذلّت دشمن ایفا نمود. اینک آسمان این خطه به خود می بالد که بر چنین مردان و زنانی سایه افکنده و زمینِ این سامان، احساس غرور می کند. این فتح و پیروزی که حماسه سیاسی را رقم زد بر رمز اتحاد و اقتدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی مبارک باد.

اکنون همه باید قاعده های اخلاقی موفقیت و عدم موفقیت را رعایت کنند تا شهد این پیروزی در کام ایرانیان شیرین تر شود.

مشارکت شایسته تقدیر مردم در انتخابات خبرگان رهبري و شورای شهر و روستا جلوگاه دیگری بود که امت اسلام در آن بلوغ اجتماعی خود را به نمایش گذاشت و سرنوشت عمران و آبادانی شهر و روستاها را به خرد جمعی و اندیشه متعالی انسان های پاک سپرد.

در استان  آذربايجان غربي ؛ مردم با شرکت با صلابت خویش در انتخابات خبرگان رهبری، پایمردی خویش را در حفظ نظام دینی و ولایت فقیه، به منصه ظهور رساندند تا در این تجلیگاه نیز عزم راسخ و اراده فاخر را در پاسداری از آرمانهای امام راحل (ره) به نمایش گذارند.

از تمامی مردم ، از همه مسئولان اجرایی و نظارتی و نیروهای اطلاعاتی و بازرسی و قضایی، نظامی و انتظامی،بسیج و سپاه و رسانه های جمعی و صدا و سیما که امنیت و سلامت انتخابات را محقق ساختند سپاسگزارم و از اینکه جمعی از همشهریان محترم بعلت ازدحام و پایان مهلت و علل دیگر ، این توفیق از آنها سلب شد متاسفم و از خداوند بزرگ جبران تحمل این ناراحتی ها را خواهانم.

اینجانب خداوند بزرگ را حمد و سپاس می گویم که از لطف و حمایت علما و فرهیختگان و نخبگان و خانواده های محترم شهداء و رزمندگان و اقشار و صنوف مختلف و تمامی ایل ها و طوایف برخوردار شده و مورد حمايت و راي اعتماد مردم استان قرار گرفتم که ان شاء الله زمینه یک وفاق استانی را در سایه نظام و رهبری فراهم خواهم نمود.

ضمن قدردانی و تشکر از هم استانی های عزیز که با کرامت و شرافت مثال زدنی، اعتماد خود را به حقیر ابراز کردند، پاداش این محبت بی دریغ را از پروردگار متعال می طلبم و بر این باورم که نوشته و گفته نمی تواند اندکی از سپاس واقعی را نشان دهد .

در پایان از ایزد منان توفیق همه خدمتگذاران صديق  نظام را برای عینیت بخشیدن به شعار حماسه اقتصادی که آرزوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) است، مسئلت دارم.

حجت الاسلام  عسگر ديرباز خدمتگذار شما در خبرگان رهبري

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 20668
۲ دیدگاه

 1. پروردگارا
  گفته اند پناه بی پناهان تو هستی
  در این میدان ظلم که ظالمین و متقلبین و خائنین به این شهر و این سرزمین از قدرت خویش سوء استفاده می نمایند و نام شهرمان و صداقت شهرمان و عدالت شهرمان را به سخره گرفته اند و مارا به بدنامی بدنام نموده اند سرور و صاحبی جز تو نداریم و از تو می خواهیم که دست دشمنان را کوتاه نمایی و این متقلبین را به سزای اعمالشان برسانی و یاریمان دهی که یارای مقابله با آنان را داشته و توانی عطا فرمایی که ما نیز ، در راه عدالت گام برداشته ایم و محتاجیم به لطف تو و از تو مدد و استعانت می طلبیم تا در راه عدالت تو جهاد و تلاش نماییم.
  باشد پرچم عدالت پروردگار به برافراشتگی برافراشته شود و گامهای راستین به صداقت پیموده شوند و عدالت ماندگار تا ابد پاینده بماند.

  ما میپرسیم…

  کاندیداهای مردمی که در لبیک به فرمان رهبر و پیشبرد اهداف توسعه و پیشرفت شهر ارومیه احساس تکلیف کرده و با هزینه شخصی پا به میدان گذاشته بودن خسارت های مالی را که در انتخابات ناسالم بر آنها وارد شده از چه کسی طلب خواهند کرد استاندار ، فرماندار یا شهردار که بر اساس شواهد از مقام خود سوء استفاده کرده اند.

  وقتش رسیده از این مدعیان کوچه های خاکی و اعضای ائتلافشان بپرسند این همه پول تبلیغات و هدایای هنگفت را از کجا آوردند که اینگونه هزینه می کردند اگر واقعا این موضوع رسیدگی اساسی نشود جامعه و دستگاهای نظارتی بر استمرار فساد و رانت خواری موجود در شهرداری و شورای شهر مهر تایید میزنند.

  امروز باید ایستاد و از عدالت و حقوق مردم شریف ارومیه دفاع نمود
  کمپین مردمی عدالت طلب خواستار ابطال انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه

  http://ourmia.mihanblog.com

 2. Reviewer: FragmentEarth – – November 2, 2011 Subject: ناتوان ، انتخاب کمتر ، آن را دوباره آغاز شد. قطعات متلاشی کره زمین عنوان رمان توسط Robert Skyler است. محور داستان ، سیاسی و علمی تخیلی ، ماجراجویی رمان روانی این مجموعه به بررسی مفهوم بهتری از معنی است. فاقد شهرت و برجسته تنها و بی اهمیت از منابع اعتبار. این نویسنده از خود منتشر شخصا تحسین شده “سواد مشکوک” ما به ارمغان می آورد که جهان آزادانه می پرسد تنها در صورتی که ماهیت حقیقت به خودی خود یک حقیقت یا صرفا نظر شخصی؟ از طریق آزمون و خطا آن را آزمایش این نظریه ، در میان دیگران ، که بار حواس ما ، خفه کردن خلاقیت ما و در نهایت نابود تمایل ما برای بیان خود است. آیا قدرت مهم از راه دور؟ چگونه دقیقا که یکی شلیک کردن چنگال بدنام دم شیطان –– باید نیاز تا کنون بوجود می آیند؟ آیا کنجکاوی تنها تفاوت بین جرم تلقی یا برائت؟ و اتمی واقعا همه آنها ترک خورده تا باشد؟ یا اینکه به سادگی به اندازه کافی برای پرسیدن این سوال بسیار است که شما ممکن است به خودتان پاسخ به این که می دانید ، که شما می دانید ، که شما می دانید ، چرا که فکر فکر فکر می کنم شما معتاد کافی است که تصور می کردند که شما فکر می کنید که شما فکر می کنید. داستان منحصر به فرد از ذهن منحصر به فرد ، فاقد انطباق ، شهرت و اعتبار از درام اجتماعی شده ، این مرغ و تخم مرغ سری طول می کشد نگاه الهام بخش در آجیل ها و پیچ و مهره از زندگی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.