تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱:۲۴ ب.ظ

   116 بازدید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از مدیران دولتی در این استان خواست حذف کاغذبازی را در اولویت نخست کاری خود قرار دهند تا بسترهای جلب و جذب سرمایه گذار تسهیل شود.

جوان پرس : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از مدیران دولتی در این استان خواست حذف کاغذبازی را در اولویت نخست کاری خود قرار دهند تا بسترهای جلب و جذب سرمایه گذار تسهیل شود.

 رضا حسینی در جلسه بررسی چگونگی انجام سرمایه‌گذاری آذربایجان غربی اظهار داشت: امروز ایجاد پنجره واحد تجاری و اقتصادی به عنوان نقطه کلیدی و اساسی توسعه استان باید مورد توجه همه مدیران دولتی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: امروز باید قابلیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان را شناسایی کنیم و در راستای شناساندن و معرفی آن بیش از گذشته تلاش کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی افزود: برای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری باید از توان و منابع بخش خصوصی بهره‌گیری کنیم تا بتوانیم به توفیقات بیشتر دست پیدا کنیم.

به گفته وی امسال باید برای برگزاری چند همایش برای معرفی استان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری اقدامات لازم اساسی‌تری صورت گیرد.

حسینی گفت: همکاری و وحدت رویه در پیشبرد امور و اهداف در بین دستگاه‌های اجرایی نکته‌ای است که مورد تاکید مدیریت ارشد آذربایجان غربی است چراکه اگر در کنار هم باشیم و برای حل مشکلات قدم برداریم قطعاً به نتایج بهتری دست پیدا خواهیم کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در این جلسه از مدیران دولتی در این استان خواست حذف کاغذبازی را در اولویت نخست کاری خود قرار دهند تا بسترهای جلب و جذب سرمایه‌گذار تسهیل شود.

وی گفت: آماده‌سازی، تأمین و تقویت زیرساخت‌ها از جمله مهم‌ترین مشوق‌های بهبود فضای کسب‌وکار است بنابراین باید فضای مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری در استان فراهم آورده شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114081
دیدگاه خود را به ما بگویید.