تاریخ انتشار :چهار شنبه 1 می 13.::. ساعت : 7:47 ق.ظ

   563 بازدید

n00083666-r-b-005

   حجت الاسلام حسني يکي از حاميان سرسخت دولت نهم و دهم و چه بسا مديريت ارشد کشور و استان بوده  و می باشد.

جوان پرس :  بالاخره آسمان آذربايجان غربي هم در واپسين ماه هاي سال حماسه سياسي و اقتصادي هواپيماي رئيس دولت و همکارانش را  در خود مي بيند .

  هرچند اين سفرهاي استاني دولت يک شائبه تبليغاتي پيدا کرده است ولي اين شائبه هرآنچه که باشد محاسن فراوانی براي مردم مناطق مختلف کشور دارد و مهم تر از همه رئيس جمهور ، رئيس جمهور است  و حتي  تا  آخرين روز عمر دولت هم مي تواند به استانها و هر کجا که صلاح بداند سفر کند.

  شان حضور رئيس جمهور و تيم دولت از وزرا تا معاونين مي تواند بهترين فرصت براي جذب منابع مالي و اعتباري و افزايش امتيازات ، حل بروکراسي هاي خدادادي تا ارتباط چهره به چهره مردم و غيره مي باشد .اما در طول دو سفر اخير و بدنبال سفر هيات دولت به استان ها از جمله سفر به استان اصفهان  و آذربايجان شرقي نمايندگان ولي فقيه و امامان جمعه آن دو مرکز استان به استقبال رئيس جمهور نرفته و حتي اعلام شد ، که مشايي يار گرمابه و گلستان رئيس دولت  و شفيقش را با خود نبرد ولي گوش آقای رئيس جمهور که از اين حرف ها پر است نه اينکه مشايي را  با خود برد !  بلکه پرچم را نيز به وي سپرد ه !

هرچند  این دوامام جمعه به استقبال رئيس دولت نرفتند و حال که  استان آذربايجان غربي هفته آينده ميزبان شخص محمود احمدي نژاد و کابينه دولت در قالب سفر چهارم استاني است ؛ و اين سوال و ابهام پيش مي آيد که آيا حجت الاسلام حسني ، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اروميه  به استقبال رئيس جمهوري خواهد رفت يا نه ؟!

  هرچند شخص حجت الاسلام حسني يکي از حاميان سرسخت دولت نهم و دهم و چه بسا مديريت ارشد کشور و استان بوده و می باشد و درهمه سخنراني هايش به نيکي از او ياد مي کند و در همه 8 سفر استانی به استقبال وي رفته ، وحتي در جوار دولتی ها حرکت کرده است ، در حالي که 8 سال قبل و زمان سفر رئيس دولت اصلاحات ؛ سيد محمد خاتمي در زمان حضورش به اروميه واستان به استقبال وي نرفت و اين به نوعي به ناهنجاري ميان دولت وقت و تيم مديريتي استان و مخالفت هاي امام جمعه اروميه با استاندار وقت تبديل شد!

 اما حال که محمود احمدي نژاد قصد سفر کرده و حجت الاسلام حسني به استقبال ايشان خواهد رفت يا نه را بايد منتظر ماند و نظاره گر شد ؟ در روي ديگر سکه ؛  اگر آقاي حسني برای رفتنش شرط گذاشت و مثلا  با آمدن مشايي مخالفت کند  ! و همچنين احمدي نژاد وي را با خود به اروميه بياورد آيا باعث فاصله گرفتن وي با تيم دولت خواهد شد ؟!

 نکته مهم ديگر در اين ابهام وگمان نبود حضور و عدم استقبال و شرکت نکردن در مراسم استقبال آيا به ضرر و يا به نفع استان خواهد بود؟! همه اين سوالات و دغدغه هاي پيش رو که آيا حتي در مراسم استقبال احمدي نژاد حضور خواهد يافت يا خير؟ را هفته آينده و بعد از سفر تيم دولت به آن جواب خواهيم داد ؟!

Print Friendly
کدخبر : 16842
4 دیدگاه

 1. ohval says:

  اولا که یار گرمابه و حمامه نه و یارگرمابه و گلستان صحیحه که این راهم می گذارم به حساب بیسوادی تو اززبان فارسی چون که توباید بری تو«اقلیم »و اونجابه زبان کردی بنویسی.

  ثانیا یادم هست یکی ازهمکارای تو جواب دندان شکنی به تو دررابطه با حجت الاسلام والمسلمین حسنی داده بود که برای یادآوری عرض می کنم. ایشان خطاب به تو نوشته بود: حسنی، حسنی هست هرچند درانتخابات خبرگان انتخاب نشود. دراین سفر هم حسنی چه به استقبال برود یا نرود، چیزی از ارزش های این مرد شجاع خدایی وصد البته خار چشم دشمنان وبدخواهان آذربایجان، کم نمی کند.

  • دوست عزيز ضمن سپاس در خصوص ايراد ادبي تان ضمن سپاس و پوزش حق با شما بود ، شب با عجله كار كرده بودم و اصلاح شد. و در خصوص ادامه بند اول تان فقط مي توانم بگويم براتون دوباره متاسفام.
   اما در مورد بند دوم تان ربطي به يادداشت ندارد . چون موضوع چيز ديگري است . چرا همه مردم منطقه مي دانند كه حجت الاسلام حسني از سرمايه هاي ملي كشور مي باشند .
   كمي تعصب كوركورانه اتان را بريزد دور…. !

 2. oktay says:

  من یه زمانی بادیگارد حاج حسنی بودم . حاج حسنی هر کی باشه وطن فروش نیست . از خانواده خودش هم گذشته در راه این مملکت . نه تنها شما بلکه هیچ کس لیاقت نقد حاج حسنی رو نداره جناب مدیریت سایت جوان پرس . با این اراجیف اگر میخواهی پول گدایی کنی لازم نیست خودتو به زحمت بیندازی . برو دم در حاج حسنی و ازش تقاضای پول کن . دست خالی برنمیگردی .

دیدگاه خود را به ما بگویید.