تاریخ انتشار :شنبه ۴ آبان ۹۲.::. ساعت : ۲:۰۶ ب.ظ

   1816 بازدید

در شرايط  فعلي  يكي از كارآمدترين ومتخصص ترين گزينه ها براي پست استانداري آذربايجان غربي شهردار آبادگر اروميه مي باشد .

جوان پرس : در شرايط  فعلي يكي از كارآمدترين ومتخصص ترين گزينه ها براي پست استانداري آذربايجان غربي شهردار آبادگر اروميه مي باشد.اين مطلب را يك فعال سياسي و اجتماعي حزب اعتدال و توسعه استان در گفتگو با جوان پرس عنوان كرد وافزود : به رغم اختلاف سليقه  اي كه با آقاي محمد حضرت پور شهردار آبادگراروميه داشتم  ولي با توجه به تلاش هاي اخير وي براي پيشرفت و عمران و آباداني اين شهر از آقاي حضرت پور براي پست استانداري حمايت مي كنم.

20

كريم صادقي خانشان تصريح كرد : با توجه به اختلاف سليقه اي  كه با او داشتم در نحوه اولويت مديريت شهري به حضرت پور گفته ام پيرو منويات رهبري و سياست تدبير دولت يازدهم در شرايط فعلي و براي مصلحت استان و شهرستان بي شك  شما مي توانيد اين كاروان را به سلامت به سرمنزل مقصود برسانيد.

 

 وي خاطرنشان ساخت : به  دور ازهر گونه اعمال سلايق و بر اساس شرايط بايد اعلام نمايم و با توجه به كارنامه درخشان چند سال اخير امور شهري با مديريت بي نظير ايشان كه توانسته گره هاي كور توسعه شهري را بگشايد و آرزوهاي دست نيافتني اروميه  را تحقق ببخشد و به مرحله عمل برساند ، در شرايط فعلي كارآمدترين فرد براي استانداري اين استان آقاي حضرت پور است.

 

  وي با اشاره به اينكه  از آقاي حضرت پور انتظار داريم كه اولاً  با توجه به اينكه يك نيروي جوان ،  با پشتكار و توانمند است و خدا لعنت كند كساني را مي خواهند مانع  پيشرفت استان شوند ، افزود : وي در مسير توسعه استان و شهرستان گام بر مي دارد و انتظار داريم  زالو صفتاني را كه چندين سال در استان حكومت كرده ، از اطرافش دور كند و همچنين امتحاني كه در مديريت شهري پس داده بتواند به درستي در اين آزمون هم موفق عمل  نموده و همانطور كه در امور شهري از مشاوران قوي شهرسازي استفاده مي كند در اين حوزه هم از نيروهاي كاردان و متخصص استفاده نمايد .

 

 صادقي ادامه داد : از توان همه سلايق استفاده كند واز مشاورين متعصب و بدبينانه بهره  نجويد و در جهت آباداني و توسعه استان گام برداشته و تنها آرزوي همه ما اين است است كه اين استان هم مثل اصفهان ، تهران و ساير شهرها پيشرفت و مزه آباداني را بچشد و ما هم  دوستداران آقاي هاشمي با جان ودل به ايشان كمك كرده تا استان از محروميت هاي فعلي نجات يابد .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 25459
۳۰ دیدگاه

 1. ناشناس گفت:

  سلیمی و عسگری به فینال رسیدند

 2. مدنی گفت:

  جناب معروفی سلام
  میخوام ازتون سوال کنم هر کس در مورد استاندار نظری داشته باشه شما باید عکس و نظرشو بزارین روسایت و بعد بگین بیطرفین ؟
  جناب معروفی از کی اقای صادقی فعال اجتماعی و سیاسی و عضو حزب اعتدال و توسعه شدند ؟ شما واقعا خواننده های مطلب سایت را چی حساب کردین ؟ لااقل از دقتر تهران این حزب یا ناظرین بر فعالیت این احزاب درمراکز دولتی میپرسیدین که اعضائ این حزب چه کسانی هستن ؟ این حزب از سال 82 تا بحال در این استان راکد بوده و برخی از اقایان نیز چون حزب اعتدال در زمان انتخابات از رئیس جمهور حمایت کرده و احتمال….. هست خودشونو به این حزب چسباندن و اما در مورد اقای حضرت پور ، مگه اقای صادقی فعال سیاسی و اجنماعی نمیدونن با احداث چند تا روگذر و…که برای هزینه های ان حرف و حدیث هست که شما هم میدونین نمیتوان استاندار شد ؟ شاید ایشون ندونن ولی جناب معروفی شما که از سوابق سیاسی 8 ساله ایشون خبر دارین ؟ اگه ندارین که حیف از شماست .

  • جناب مدنی ضمن سپاس
   در مورد برخی از انتقاد شما که مربوط به بنده هست خدمتتان عرض می کنم که شاید حق با شما باشد که قرار نیسنت مطلب هرکسی روی سایت منعکس شود ولی آقای صادقی از قرار معلوم جانشین حزب اعتدال و توسعه در استان هست که در این دوره انتخابات از دکتر روحانی حمایت کردند و همچنین ایشان کاندیدای این دوره شورای شهر و از فعالان سیاسی و اجتماعی ارومیه به شمار می روند و البته اگر از فعالیت و سوابق سیاسی ایشان در 8 سال اخیر مطلبی دارید اعلام فرمایید تا اگر به درد اطلاع رسانی و قابل انعکاس است بیان نماییم.
   ضمنا انعکاس همین مطلب هم احترام به شعور خوانندگان ومخاطبین است که دوستان از جو سیاسی و گرایشات و تغییر و تحولات اطلاع یابند.

 3. دوست گفت:

  بابادوستدار هاشمي دمت گرم راستي از دينپرست چه خبر اونم طرفدار هاشمي شده يا نه شماها ديگه كي هستين

 4. reza گفت:

  عجب موذی هستید تو و حضرت پور

 5. مدنی گفت:

  جناب مدنی متشکرم
  1. گذاشتن مطلب روی سایت دو حالت دارد : الف . یا خود شخص داده که شما گذاشتین ب: یا خودتان دنبال خبر رفتین
  اگر الف درست باشه باید حتما اقای صادقی مدرکی را به شما مبنی بر جانشینی حزب اعتدال و توسعه داده باشند چون برای خواننده کلمه از قرار معلوم مفهومی ندارد و اگر ب درست باشد جناب معروفی زیادن افرادی که در استان بعنوان فعال سیاسی و اجتماعی مطرحند چرا سراغ هیچکدام از انها رفته نشد .
  2 . اگر در نوشته بالایی بنده تدقیق بفرمائید ملاحظه خواهیند فرمود که منظورم اقای حضرت پور بود که در این 8 سال فعالیتش در عرصه های مختلف علی الخصوص سیاسی برای ما که اشکار است ا 8 سالی که مردم گریبانگر برای شما پنهان میباشد حتما بفرمائید
  3 . در مورد اقای صادقی هم که فرمودین کاندیدای شورای شهر بودن نیز باید از ایشان یا شما بپرسیم . فعال سیاسی و اجتماعی جناب صادقی در این مدت 8 سال قبل کدام مقاله ، کدام هزینه ، کدامین حرف و…. را انجام دادین که حالا شدین فعال سیاسی ؟ کدامین کار اجتماعی را انجام دادین ؟
  جناب معروفی زمان ان نرسیده و بهتر نیست سراغ فعالین واقعی سیاسی استان بریم و از اونها نظر خواهی بکنیم که چه باید بکنیم تا استانی مثل خیلی از استانهای دیگر داشته باشیم ؟ جناب معروفی و اکثر دوستانی که حرفه انان حرفه مطبوعات و وبلاگ و…. میباشد واقعا در این ایام تونستین بعنوان امین و بیطرف برای مردم روشنگری بکنین و پلی باشین بین نظرات مردم و تصمیمهای مسئولین ؟ جناب معروفی سخن زیاد است و زمان برای انتخاب استاندار خیلی خیلی کم ، شاید کمتر از 24 ساعت

 6. مدنی گفت:

  البته پوزش میخوام من در ابتدای خط خطابم به اقای معروفی بود که اشتباها نوشتم جناب مدنی ، شرمنده اصلاح میکنم به : جناب معروفی متشکرم

 7. ممنونم اخوی

  در برخی از بندها و سطور مطالبتان حق با شماست ولی ایشان شخصا مراجعه کرده و مطالب را اعلام فرمودند و ما حق نداریم هیچ کس را تفتیش کنیم و بایستی به مطالب اعلامی همه دوستان احترام بگذاریم.
  اما در خصوص آقای حضرت پور و سایر بندهایتان حق با شماست .
  ممنون از تذکر بجایتان.

 8. مدنی گفت:

  منم متشکرم از پاسختان و حوصله خواننده های محترم ،بنظر میرسد دبیر کل و سایر اعضائ رسمی حزب اعتدال و توسعه باید از اقای صادقی توضیح بخوان تا منبعد کسانی با مراجعه به مطبوعات ادعاهای واهی نکنن

 9. حسین گفت:

  این باباکه در انتخابات شورا هر چی از دهنش در اومد به حضرت پور و تیمش کفت و حتی دامنه اعتراضات رو در تهران پی گیری می نمود

 10. شهروند گفت:

  حرکت خوبی است.
  آفرین بر حاج کریم

 11. امیر گفت:

  این آقای صادقی به هر دری میزنند تا از غافله ای عقب نیافتند.در هیج کجا ایشان را تحویل نگرفته اند و آقای حضرت پور هم مشتری همیشگی انجور آدم هاست.

 12. حسین گفت:

  با تشکر از جناب اقای صادقی خواستم به حسین اقا بگم که ایشان که به اختلاف خودشان با اقای حضرت پور اذ عان کرده ولی مصلحت جامعه را به منافع شخصی خود ترجیح داده اند این خود شهامت اقای صادقی را ثابت میکند

 13. علی گفت:

  اقای مدنی شما مثل اینکه از سال 82 به دور از جامعه تشریف دارین حزب اعتدال و توسعه در انتخابات اخیر از حامیان اصلی اقای روحانی بودند و دارای دبیر کل و دفتر و …. هستند و بعد از مراسم تحریف فقط حزب فوق با زدن چندین بنر در سطح استان به مردم که با شعور سیاسی خود انتخاب اصلح نمودند تبریک گفت ضمنا شجاعت و شهامت اقای حضرت پور بر مردم ثابت شده است شما حتما از حامیان کساتی هستید که با زدن همچین تهمت هایی چشم پیشرفت کردن این شهر و استان را ندارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. شهروند اصولگرا گفت:

  حاج کریم صادقی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  آقای معروفی، کاسبی خوبی راه انداختی
  دمت گرم
  این صادقی کیه؟ تا حالا کجا بود که ما ایشان را نمی شناسیم
  هر بچه ای که تازه به دوران رسیده ، شده سیاستمدار
  آقای معروفی واقعا برایتان متاسفیم.

 15. فعال سیاسی گفت:

  خوانندگان عزیز مخصوصا جناب امیر خان
  بنده از دوستان نزدیک حاج اقا حضرت پور هستم و بعنوان یک همشهری قضاوت میکنم اگر بنده با اختیارات فعلی ایشان بودم با وجود اختلافات قبلی ایشان و اقای حضرت پور و دسیسه های مختلف ماها به صادقی این حرکت ایشان را که ایثار می نامند پشت نمی کردم و حتما و یقینا ایشان منفعت ملی و پیشرفت این استان را به منفعت شخصی خود ترجیح داده و از خوانندگان محترم خواهشمند است با حمایت و تشویق از اینجور انسانها تیشه به ریشه اختلافات جهت بهبود وضعیت استانمان کمک کنیم
  نفرین خداوند بر منتفقین

 16. همشهری گفت:

  مطلب خوبي بود.

 17. shahryar گفت:

  با سلام
  اگر در مورد سوابق سیاسی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی حاج کریم صادقی خانشان می خواهید بدانید بهتر است اولا از صادق دین پرست سوال کنید که مدتی همین حاج کریم یکی از مریدان و یار گرمابه و گلستان دین پرست بوده و ثانیا بهتر است سری به بازار تاناکورا بزنید چون حاج کریم فعال سیاسی و اجتماعی برای آنکه سوابق اقتصادی خودشان را هم کامل کنند مدتی در تاناکورا مغازه پرده فروشی داشتند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  از طرف دیگر همین حاج کریم که الان دارند از دولت تدبیر و امید و حزب اعتدال و توسعه مایه می گذارند خودشان در انتخابات های گذشته برای احمدی نژاد سینه چاک می دادند و حتی ادعای پست و مقام هم می کردند و معتقد بودند حداقل پستی که باید به ایشان داده می شد بخشداری بود!!!!!!
  تو را به خدا از مطرح کردن افرادی از این دست که فقط در کشتارگاه و اسلام آباد او را می شناسند نه جای دیگر پرهیز کنید ..

  • صادقی گفت:

   برادر sharyar بنده با چند بند جوابیه شما عزیز بزرگوار را می دهم و ضمنا تشکر میکنم که مسائل را رصد میکنید
   1-اگر مطالعه کشوری در این نظام اسلامی داشته باشید تمامی سیاسیون و مسئولین بالا از بازار نشأت گرفته اند و هیچ کارمندی نمیتواند بعلت ممنوعیت در قانون کار سیاسی انجام دهد پس چاشنی انقلاب هم از بازار زده شد.
   2-به ان شغل قبلی یا شغل دوم که فرمودید(پرده فروشی)خیلی ارزش قائل هستم چون کسب حلال است و شغل مقدس دانستم و از دست دراز کردن به بیگانگان و حرام خواری امتنا کردم.
   3-شما برادر عزیز کشتارگاه و اسلام اباد را بد توصیف کردید اولا بنده زادگاهم انجا نیست ولی چندین سال بعنوان یک سرباز کوچک نظام بعنوان فرمانده پایگاه در جهت اسایش و ارامش مردم منطقه در جلوگیری از اشرار دفاع کردم تا شما عزیزان در امنیت زندگی کنید البته تا حدی که در حیطه وظایفم بود اما اکثر مردم منطقه کشتارگاه و اسلام اباد با دستهای پینه زده خیلی محترم و مقدس تر از بعضی ها می باشند چون همه چی این نظام از این مناطق محروم می باشد و افتخارم میکنم که حامیه قشر محروم و انها هم طرفدار بنده می باشند و همیشه در ولایت مداری پایبند ماندیم.
   4-و اما در مورد دوستدار اقای احمدی نزاد اولا هرشخصی در این نظام را مقام معظم رهبری تایید کنند ما با افتخار به دستورات معظم له لبیک گفته چون ادعای سربازی داریم دوما در دوره اول ایشان حاج اقا دین پرست و جمعی از سیاسیون استانی که بنده به تمامی این عزیزان ارزش قائلم و انها هم بشارت داشتند که بنده یکی از طرفداران سرسخت ایت ا… هاشمی هستم دعوت کردند در چندین جلسه بنا به دلایلی شرکت داشتم و در همان جلسات از بزرگواری و قدرت سیاسی و انقلابی ایت ا… هاشمی تحسین میکردم و اقایان احمدیان فرماندار فعلی ماکو و مختاری رئیس اسبق ناحیه2 اموزش و پرورش گواه می باشند.
   5-دوست عزیز می توانید از سیاسیون ارشد استانی که دوستداران اقای هاشمی هستند بپرسید که بنده هر دوره احکامم از تهران صادر شده نه از اینجا و از اقای احمدی نزاد هیچ حکمی ندارم.

 18. مدنی گفت:

  با سلام
  در پاسخ به اقای علی که فرمودن بنده از سال 82 از جامعه دور بودم باید به عرض ایشان برسانم
  1 . که حزب اعتدال و توسعه در سال 82 با معرفی فردی بنام اقای حکمت در استان فعالیت خود را اغاز کرد . تا سال 92 فعالیت چندانی نداشتند در جریان انتخابات امسال حزب اعتدال از حامیان اصلی اقای روحانی بودن و مسئول ستاد انتخاباتی حزب مذکور نیز در استان ما اقای حدادی معرفی شدند .
  2 . در خصوص بنرهای نصب شده مورد اشاره شما هم باید عرض بکنم بنرهای مذکور با نام حزب اعتدال و توسعه توسط افرادی غیر از اقای حکمت که نماینده رسمی حزب در استان هست ،سفارش داده شده و نصب گردیده بود که دوستان میتعوانند با مراجعه به مالکین پانلها افرادی را که هزینه نصب را پرداخت کرده اند را بشناسند .
  3 . نمیدانم کجای دنیا قانون شکنی شده شجاعت یا بعبارتی دیگر فروش اموال بیت المال با یکدهم قیمت و ساخت روگذر و زیرگذر با چند برابر قیمت شجاعت نیست خیانت است که بعدا صدای پیمانکاران اگر سکته نکنن دلیلی بر این ادعای حقیر میباشد .
  4 . ما کوچک همه افرادی هستیم که با مدرزک صحبت بکنن ، اگر اقای کریم صادقی حکمی در ارتباط با حزب اعتدال و توسعه دارند ارائه بکنن و اقای معروفی اصالت انرا تایید بکنن بنده عذرخواهی خواهم کرد .
  5 . جناب علی اقا مگه امکان دارد فردی در سال 88 رئیس ستاد انتخاباتی اقای احمدی نزاد باشه و درست 4 سال بعد بیاد استاندار منتقد اصلی ایشان یعنی اقای روحانی بشه واقعا این توهین به شعور مردم این استان نیست ؟مردم شریف استان با بالاترین رای در کشور خواهان تغییر در سیاستها ،روشهای اجرا و مدیریتها بودن اگر قرار بود رئیس ستاد انتخاباتی اقای احمدی نزاد استاندار بشه معنی این انتخاب چی میتونه باشه
  6 . در ضمن مراسم تحلیف درسته نه مراسم تحریف
  با سپاس

  • صادقی گفت:

   جناب مدنی دوست گرامی این مواردی که در مورد اقای حضرت پور فرمودید ما و شما در مقام مرجع رسیدگی نیستیم در این نظام اسلامی قانون داریم که در چهارچوب برخورد کند مراجعی مثل زحمتکشان نیروهای اطلاعاتی و بازرسی و دستگاه قضایی داریم اگر خدایی نکرده همچون تخلفاتی رخ دهد حتما انقدر هوشیاری دارند که مسائل را رصد کنند و جلوی هرکس را که بخواهد از بیت المال سو استفاده و از قانون تخدی کند را بگیرند پس خواهشا نیروهای اجرایی را تشویق کنید تا کار کنند.

 19. علمجو گفت:

  حالا آقای صادقی باتوجه به وزش بادی که اشتباها تشخیص داده که از سمت حضرت پور خواهدامد مزاحی شد تموم شد رفت شماها سخت نگیرین . بنده درتایید فرمایشات جناب مدنی بعرض آنهایی که صابون استاندار شدن حضرت پوررابه شکمشان میمالند میرسانم. محالات است.

 20. شهروند مستقل گفت:

  عبدالعلی زاده اگر بفرض یک میلیونم بخواهد از جانگیرزاده وحضرت پور حمایت کند درواقع کلا پشت به نیروهای طیف چپ وبه اصطلاح امتی ها و خانواده های شهید باکری کرده واین خیانتی بزرگ ونابخشودنی است لذا بی خیال اینها را او بهتر از هرکسی میداند.
  ضمنا زیاد به این نوع تحلیلهای هدفدار اهمیت ندید اینها هماهنگی شده است مگه نه جناب معروفی؟ حامد عطایی به شما نگفت این تحلیل را بزنید تا حضرت پور را بادش کنیم ….
  بخدا اگر عبدالعلی زاده استاندار بود حتی پست بخشداری یا شهرداری نوشین شهر را هم برای ممد حضرت پور طلا تپه راننده مینی بوس جاده های طلاتپه زیادی میدونست.

 21. خانشان گفت:

  الله اکبر

  یکی نیست بگه حضرت آقا شما را چه به فعال سیاسی بودن !!!!!خانشان کجا شما کجا فعال سیاسی بودنت کجا !!!
  دست غنی زاده درد نکنه که بعضی هارو آورد مثلا آدم کرد.

 22. I hope you can continue this sort of tough perform to this web site in potential also..Simply because this site is really really educational and it will help me great deal.

 23. Its such as you read my thoughts! You appear to understand so much about this, like you wrote the guide in it or something. I think that you just can do with a few p.c. to drive the message home a little bit, but other than that, that is excellent blog. A great read. I’ll certainly be back.

 24. Hey administratorWhy is there a lot of comments that look a lot like spam?

 25. Great, thanks for sharing this blog post.Thanks Again. Awesome.

 26. محمدی گفت:

  ارومیه شهری غریب که حتی اهلش هم بهش بی اعتنا هستند……. ارومیه باید صنعتی شود

دیدگاه خود را به ما بگویید.