تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ اسفند ۹۰.::. ساعت : ۸:۴۰ ق.ظ

   519 بازدید

خبرگزاری جوان//تیم والیبال شهرداری اورمیه در برابر دیدگان ۸هزار تماشاگر و طرفدار والیبال فهم خود برابر پیکان،غول والیبال ایران شکست خورد.

تیم اورمیه در حالی این بازی را واگذار کرد که طرفداران والیبال اورمیه امید زیادی برای غلبه بر پیکان و مسجل کردن صعود خود داشتند اما تقدیر سرنوشت دیگری را برای آنان رقم زد.

در زیر به بررسی کامل حواشی پیرامون این بازی پرداخته ایم که خواندنش خالی از لطف نیست:

حواشی دیدار شهرداری – پیکان:

-این بازی به طور زنده از شبکه استانی صدا و سیمای آذربایجان غربی پخش شد.

-چند روز قبل از بازی هواداران والیبال اورمیه در پی حضور پرشور در ورزشگاه الغدیر بودند و به هر نحوی من جمله سایت های ورزشی آذربایجان غربی به یکدیگر اطلاع رسانی میکردند.

-هواداران والیبال اورمیه در این بازی سنگ تمام گذاشتند و به مانند بازی های قبل عشق واقعی خود را به دیار تاک و انگور نشان دادند و ثابت کردند که لقب پایتخت والیبال ایران و مهد والیبال آسیا فقط و فقط شایسته اورمیه است و بس.

-در این بازی بازیکنان تیم شهرداری اورمیه پراشتباه ظاهر شدند و به دفعات با خراب کردن سرویس و عدم هماهنگی لازم پوئن های فراوانی را از دست دادند.

-به مانند بازی های قبل فقط عکاس و خبرنگار خبرگزاری پانا بودند که این بازی را پوشش تصویری و نوشتاری دادند.

-حضور نامزدهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سالن باعث شده بود تا آنان بتوانند از فضای موجود بهره برداری سیاسی کنند.

-عدم حضور علی ملااحمدی رئیس سازمان ورزش و جوانان استان در سالن به چشم می آمد و واقعا جای سوال است که متولی ورزش استان چرا در سالن الغدیر حضور ندارد؟آیا ورزش ناشناخته ای مثل کیوکوشین کاراته یا سایر رشته های ورزشی از ورزش والیبال که مادر ورزش ها در آذربایجان غربی است،مهمترند؟

-در این دیدار بهرام فرید و فرهاد پیروت پور عملکرد قابل قبولی داشتند اما سایر بازیکنان متاسفانه خوب کار نکردند.

-محمود محب کاپیتان دهه ۵۰ تیم ملی و افتخار اورمیه در این دیدار ایستاده بازی را تماشا میکرد،بطوریکه جایی برای نشستن نداشت و این بی برنامگی و عدم مدیریت مناسب متولیان ورزش آذربایجان غربی را می رساند که برای پیشکسوتان استان ارزشی قائل نیستند.((با عرض پوزش از پیشکوستان عزیز))

-علیرضا بهبودی و احسن الله شیرکوند بازیکنان تیم شهرداری اورمیه به طرف پیمان اکبری رفتند و به خوش و بش با وی پرداختند.گفتنی است این دو در رده ملی و باشگاهی با سرمربی پیکان هم بازی بودند.

-پیمان اکبری یکی از باشخصیت ترین مربیان ایرانی است که ادب وی چه در دوران بازی و چه سرمربیگری زبانزد عام و خاص است.

-در این دیدار علی حسینی لیبروی ملی پوش پیکان حرکات ناشایستی از خود بروز می داد و در ست سوم به دلیل اعتراض از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

-آرش کشاورزی بازیکن قدرتی زن تیم پیکان که ترک و اصالتا اهل سراب است در این دیدار مصدوم بود و فقط چند پوئن به بازی گرفته شد.

-طرز آرایش علیرضا بهبودی به گونه ای بود که از وی بعید بود با همچنین مدلی در میدان مسابقه حاضر شود.

-در پایان بازی آرش کشاورزی و عسگر پگاه((لیدر معروف)) به خوش و بش و شوخی فیزیکی با یکدیگر پرداختند.

مرتضی حیدری مرنگلو/ ورزش ارومیه

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1416
دیدگاه خود را به ما بگویید.