تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۲۷ ب.ظ

   179 بازدید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اصحاب رسانه باید در همه حال و در هر مکان خداوند متعال را ناظر بر اعمال خود بدانند.

جوان پرس : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اصحاب رسانه باید در همه حال و در هر مکان خداوند متعال را ناظر بر اعمال خود بدانند.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه با اشاره به روز خبرنگار و تبریک این ایام به خبرنگاران اظهارداشت: رسانه ها چشمان بینا و حق بین جامعه هستند.

وی ادامه داد: افرادی که وظیفه خبرنگاری را بر عهده دارند باید سخن حق به زبان آورند و به سبب پاداش الهی قلم بزنند تا پاداش اخروی را شامل حال خود کنند.

حجت‌الاسلام‌ قریشی اظهارداشت: یک فرد خبرنگار باید با ظالم، دشمن باشد و با مردم و ضعفا به خوبی رفتار کند و مدافع حقوق آنان باشد.

امام جمعه ارومیه تاکید کرد: اصحاب رسانه باید تلاش کنند تا به هنگام قلم زدن عقوبت الهی را شامل حال خود نکنند و اگر خطای کوچکی مرتکب شوند باید در آخرت پاسخگو باشند و باید فرد خبرنگار در همه حال و در هر مکان خداوند متعال را ناظر بر اعمال خود بداند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه آمریکایی که از حقوق بشر دم می‌زند خود یکی از ناقضان بزرگ حقوق هستند افزود: بمباران اتمی هیروشیمای ژاپن و چند روز بعد بمباران اتمی ناکازاکی از موارد نقض حقوق بشر است.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: هیچ موضوعی برای دولت آمریکا مهم نیست و دلیل آن فقدان مباحث انسانی در ذهن چنین افرادی است که در همه حال به دنبال منافع خود هستند.

حجت الاسلام قریشی گفت: دشمن را نباید به هیچ وجه فراموش کنیم چرا که آنها در همه حال به فکر ضربه زدن به ملت ایران هستند و دولت هم نظیر همیشه در کنار ملت ایران ایستاده است و علیه استکبار جهانی موضع می‌گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106711
دیدگاه خود را به ما بگویید.