تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲.::. ساعت : ۴:۲۲ ب.ظ

   903 بازدید

به كرات خواستار درج جوابيه و تكذيبيه خود بودم ، ولي تاكنون عملي نشده !

جوان پرس : مطلبي تيرماه سال گذشته به قلم يكي از كاربران فضاي مجازي ، به نقل از خديجه منصوري  ، عضو شوراي شهر اروميه بر روي خروجي سايت جوان پرس قرار گرفته كه از همان روز اول ، وي خواستار درج جواب در خصوص  مطلب مورد نظر بوده ، ولي متاسفانه گويا جوابيه و تكذيبيه اي منعكس نشده ؛ همين علت باعث مي شود تا منصوري يك بار ديگر واكنشي به اين مطلب نشان دهد.

 منصوري طي تماس تلفني با سايت جوان پرس اعلام  كرده ؛ تمامي مطالب ( خدیجه منصوری: قاچاقچیانی که کشته می شوند شهید هستند؟! )  به نقل از اينجانب خلاف اصول ،  ادب ، عقل ، منطق ومباني تعريف شده است  ، بايد بگويم كليات و اصل مطلب كذب محض و قويا و شديدا آن را تكذيب مي كنم.

 عضو شوراي شهر اروميه تصريح كرد : در اين مدت با رعايت تمامي اصول كاري و اخلاقي و حرفه اي در كنار ساير اعضاي محترم شورا و در راستاي توسعه عمراني و فرهنگي شهر گام بر داشته ام و سعي شده به هيچ وجه وارد جريانات سياسي نشوم ، چون  خدمت به مردم  و دوري از حاشيه را بالاترين وظيفه و رسالت مي دانم .

 منصوري اضافه كرد : به كرات خواستار درج جوابيه و تكذيبيه خود بودم ، ولي متاسفانه عملي نشد و از همين تريبون اعلام مي دارم تمامي  حق و حقوق قانوني در خصوص اين موضوع ونويسنده مطلب را براي خود محفوظ و اميدوارم دوستان در بيان مطالب و كلمات دقت نموده و به جايگاه اشخاص و افراد توهين نكنند.

 توضيحا اينكه سايت جوان پرس از اواخر مهرماه توسط مديريت جديد  اداره مي شود و اين مطلب و جوابيه هيچ ربطي به مدير مسوول جديد سايت ندارد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 17727
۶ دیدگاه

 1. ما هم این حرکت غیر اخلاقی را محکوم می کنیم
  درود بر وحدت درود بر همت
  درود بر غیرت

 2. علی گفت:

  تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها

 3. بیر اورمولو گفت:

  نیازی به تکذیب و جوابیه نیست واسه مردم اورمیه همه چی روشنه

 4. علی گفت:

  نه به خدا، این واقیته

 5. رهگذر گفت:

  رهگذر اماده است تا شهادت دهد كه منصوري در دفتر آقاي ابراهيمي در حضور 5نفر اينمطلب را گفت

دیدگاه خود را به ما بگویید.