تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ دی ۹۶.::. ساعت : ۸:۳۰ ب.ظ

   238 بازدید

فرماندار ارومیه گفت: سفرهای پی در پی شهروندان به ترکیه و خرید از شهرهای مرزی این کشور سبب ایجاد رکود در بازار ارومیه شده است.

جوان پرس : فرماندار ارومیه گفت: سفرهای پی در پی شهروندان به ترکیه و خرید از شهرهای مرزی این کشور سبب ایجاد رکود در بازار ارومیه شده است.

عباس حسن خانی صبح امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان با اشاره به رویدادهای اخیر کشور اظهار داشت: در قوانین کشور ظرفیت‌های لازم برای بیان مطالبات مردم پیش بینی شده که متأسفانه گاهاً مغفول مانده است بنابراین مسئولان باید ضمن شنیدن اعتراضات، پاسخ قانونی و قانع کننده به مردم بدهند.

فرماندار ارومیه گفت: خوشبختانه پلیس در ارومیه به صورت حرفه‌ای اعتراضات را مدیریت کرد.

حسن خانی با اشاره به دستور کار این جلسه گفت: مبارزه با قاچاق یک مطالبه ملی است که در اعتراضات اخیر از طرف مردم مطرح شد که وظیفه مسئولان در مقابله با این مقوله را چند برابر کرد.

وی تصریح کرد: بخشی از رکود حاکم بر بازار ارومیه ناشی از سفر مردم به ترکیه و خرید کالا از شهرهای مرزی این کشور است که اخذ عوارض سفر می‌تواند خرید مردم را به سوی بازار داخلی سوق دهد.

فرماندار ارومیه گفت: باید به این باور برسیم که برای افزایش آرامش و رونق اقتصادی در کشور، گرایش به خرید کالای داخلی باید گسترش یابد.

به گزارش تسنیم ، وی افزود: امروز شاهد کاهش چشمگیر قاچاق کالا در ارومیه هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110839
دیدگاه خود را به ما بگویید.