تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۱۰ ب.ظ

   296 بازدید

دومین روز رقابت های بین المللی کاراته جام صلح و دوستی در ارومیه در بخش جوانان برگزار شد که در این بخش کاراته کاهای ایرانی همه مدال های طلای را در بخش های انفرادی و تیمی کاتا و کومیته به خود اختصاص دادند و تنها یک مدال طلا به جمهوری آذربایجان رسید.

جوان پرس : دومین روز رقابت های بین المللی کاراته جام صلح و دوستی در ارومیه در بخش جوانان برگزار شد که در این بخش کاراته کاهای ایرانی همه مدال های طلای را در بخش های انفرادی و تیمی کاتا و کومیته به خود اختصاص دادند و تنها یک مدال طلا به جمهوری آذربایجان رسید.

رئیس هیات کاراته آذربایجان غربی گفت: تیم ایران در بخش کاتای تیمی با ترکیب مهدی رضایی، مهدی شجاعی محمد و پویا حبیبی مدال طلا را کسب کرد و تیم های چای رفاه از ایران با ترکیب علی محمودی، امیر پور میرزا و حسن صالحی نقره ده و تیم عراق با ترکیب یوسف سلام مصطفی /yusof salam mostafa/ صالح بینار مصطفی /saleh binar mostafa/ و مهدی محلود /mehdi mahloud/ به ترتیب مقام های دوم و سوم تیمی را به دست آوردند.
وی اضافه کرد: در بخش کاتای انفرادی نیز امیر یزدان تدین صاحب مدال طلا شد، مهدی رضایی از ایران مدال نقره، امیر حسین کرمی از ایران و کنعان میرپناه /kenan mirpanah/ از جمهوری آذربایجان مقام سوم مشترک را کسب کردند.
وی ادامه داد: در وزن منفی 55 کیلوگرم کومیته انفرادی نیز مرتضی نعمتی از ایران اول شد، مصیب محمد اف /musayyeb muhamedov/ از آذربایجان به مقام دوم رسید و سید رضا راستین و علیرضا علیزاده از ایران مقام سوم مشترک ابن وزن را کسب کردند.
وی اظهار کرد: در وزن منفی 68 کیلوگرم نیز سید علی کریمی و سید سجاد میر شریفی از ایران مقام های اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
وی ادامه داد: در وزن منفی 61 کیلوگرم همت بخش علی اف /himmat bakhshaliov/ از جمهوری آذربایجان اول شد، امیل آخوندوف /emil akhundov/ از روسیه به مقام دوم رسید و عماد نیکو همت و قاسم هوبرو از ایران به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.
رئیس هیات کاراته آذربایجان غربی بیان کرد: در بخش کومیته وزن به اضافه 76 کیلوگرم بخش جوانان مجید نیکو همت از ایران مدال طلا گرفت، مهدی نصرالهی از ایران مدال نقره به گردن آویخت و نوید محمدی به همراه سجاد مهرآبان از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.
وی گفت: در وزن منفی 76 نیز باربد صداقت تکان تپه از ایران اول، اسماعیل معتمدی از ایران دوم، مراد بالاکیشیف /murat balakisiev/ از جمهوری آذربایجان و علی بخشی از ایران مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.
وی ادامه داد: در بخش کومیته تیمی بخش جوانان نیز تیم ایران مقام اول را کسب کرد، تیم جمهوری آذربایجان به مقام دوم دست یافت و تیم های ترکیه و آذربایجان «ب» مقام سوم مشترک این بخش را از آن خود کردند.
وی اضافه کرد: در بخش مسابقات تیمی کومیته بزرگسالان نیز که امروز /شنبه/ دنبال شد، تیم های ایران، جمهوری آذربایجان ‘ الف’ و ترکیه و آذربایجان ‘ب’ رده های اول، دوم و سوم مشترک را کسب کردند.
نفرات و تیم های اول تا سوم این مسابقات به ترتیب یکهزار و 500 دلار، یکهزار دلار و 500 دلار جوایزنقدی دریافت می کنند.
مسابقات بخش نوجوانان نیز فردا یکشنبه 22 مرداد سال جاری در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106713
دیدگاه خود را به ما بگویید.