تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ آبان ۹۶.::. ساعت : ۴:۰۰ ب.ظ

   227 بازدید

شهریاری : مدیریت جدید استان از نقد منصفانه مطبوعات و رسانه ها استقبال می کند و رسانه های استان در جهت بهبود آرامش سیاسی و اجتماعی استان برای حضور سرمایه گذاران قدم بردارند.

جوان پرس : محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در نهمین جلسه شورای اداری آذربایجان غربی گفت: از مدیران اجرایی آذربایجان غربی درخواست دارم همه ادارات کل برنامه‌هایی که اجرا کردند و برنامه‌هایی که در سال‌های بعد برای اجرا پیش رو دارند را تا یک هفته دیگر به من ارائه دهند و به پروژه‌های خود بیشتر تمرکز کنند.

 شهریاری افزود : از فرمانداران درخواست دارم مشکلات اصلی شهرستان‌های خود را لیست کنند و دو یا سه موضوع مهم شهرستان خود را مشخص کنند تا آن‌ها بررسی و حل شود.

 استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: نقاط بحران‌زا را هم مدیران اجرایی و هم فرمانداران مشخص کنند و این نقاط را شناسایی کنند تا به درمان آن در اولین فرصت بپردازیم و خیلی از مسائل می‌تواند با تدبیر کوچک حل شود.

وی افزود: از بانک‌های در خواست داریم کمی بحث‌ها و سخت گیری‌های قانونی را کنار گذاشته و به صنعت و اشتغال زایی در آذربایجان غربی کمک کنند و به عنوان مثال اگر تنها 5 واحدی که از آن‌ها بازدید کردم شروع به کار کنند بالغ بر 3 هزار شغل در استان ایجاد می‌شود.

شهریاری تاکید کرد : مدیریت جدید استان از نقد منصفانه مطبوعات و رسانه ها استقبال می کند و رسانه های استان در جهت بهبود آرامش سیاسی و اجتماعی استان برای حضور سرمایه گذاران قدم بردارند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109227
یک دیدگاه

  1. مجید گفت:

    با سلام
    باید دلسوزان نظام و استان کمک کنند تا آقای استاندار مغفول برنامه های تکراری و بی محتوای مدیران اجرایی نگردد و شایسته است ابتدا عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی در چهار سال گذشته ارزیابی شود تا اینکه برنامه خواسته شود و تمرکز بر روی عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی این مطلب را روشن خواهد ساخت که در چهار سال گذشته نه اینکه هیچ کاری انجام نشده است بلکه در برخی از زمینه ها عملکرد بشکلی بوده است که استان را به 30 سال عقب تر برگردانده اند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.