درخواست رئیس سازمان بسیج رسانه از خبرنگاران آذربایجان غربی | جوان پرس
تاریخ انتشار :دوشنبه 12 ژوئن 17.::. ساعت : 11:30 ق.ظ

   231 بازدید

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی اظهار داشت: ما نیز به دنبال بازگو کردن این فعالیت‌های عظیم و طاقت‌فرسا علیرغم همه کمبودهای موجود در مرزها هستیم.

جوان پرس : رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: رسانه‌ها  و خبرنگاران در راستای به تصویر کشیدن ایثارگری و فداکاری مدافعان حرم باید به صورت جدی گام بردارند.

یوسف حق‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس به ظاهر تمام شده ولی دفاع مدافعان حرم همچنان باقی بوده همچنین عطر و بوی شهادت در استان ما جاری‌ست، امید است که با اهالی رسانه اردویی به نوار مرزی ترتیب بدهیم تا بتوانیم زندگی رزمندگان را در تمامی فصول سال با همه مشقت‌ها و سختی‌هایی که برای دفاع از کیان و ناموس مملکت تحمل می‌کنند را به تصویر بکشیم.

حق‌دوست گفت: رسانه بهترین گزینه برای تبیین زندگی رزمندگان و فداکاری آنها در راستای تامین امنیت است که اگر امنیت وجود نداشته باشد کار رسانه‌ای، فرهنگی و اقتصادی هم امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی ادامه داد: چندی پیش مستندی با موضوع «یک روز با مرزداران شمال غرب» تهیه شد و هدف از تولید این مستند نشان دادن مشقتی بود که روزانه رزمنده‌ها تحمل می‌کنند و دوری از خانواده یکی از اساسی‌ترین موضوع‌ها در زندگی و شغل آنان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی اظهار داشت: ما نیز به دنبال بازگو کردن این فعالیت‌های عظیم و طاقت‌فرسا علیرغم همه کمبودهای موجود در مرزها هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105094
یک دیدگاه

  1. شهروند گفت:

    با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی رزمندگان وخادمین این مرز و بوم علی الخصوص برادر عزیز و زحمتکش وجزء یادگاران دوران دفاع مقدس جناب آقای یوسف حقدوست که از مدیران و فرماندهان لایق شهرمون هستند

دیدگاه خود را به ما بگویید.