تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ آذر ۹۶.::. ساعت : ۸:۳۵ ق.ظ

   474 بازدید

خضری با اشاره به سود ترکیه از بسته ماندن مرزهای ایارن به روی عراق گفت: ترکیه با بی درایتی ما سکوی پرتاب اقتصادی برای خود یافته و در حال حاضر صادرات خود را به 3 برابر افزایش داده است.
جوان پرس : نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب که دست مهربانی بر سر زلزله زدگان کرمانشاه کشاندند به مرزهای بسته شده استان آذربایجان غربی که محل ارتزاق چند میلیون نفر است نیز نظر نمایند.
رسول خضری در گفتگو با  کردپرس با اشاره به بلاتکلیفی مرز تمرچین گفت: نزدیک به 30 هزار نفر ارز مرزنشینان به صورت مستقیم و 7 میلیون نفر به صورت غیرمستقیم از مرز تمرچین ارتزاق می کنند که با بی درایتی برخي از مسئولین منجر به ایجاد زلزله دیگر در استان آذربایجان غربی شده است و با توجه به اینکه جمعیت عظیمی از این مرزها معیشت می نمایند خود تبدیل به بحران شده است.

وی تصریح کرد:  برخي از مسئولان بسیار بیخیال به موضوع نگاه می کنند و هیچ گونه درک درستی از شرایط مردم ندارند.

خضری با اشاره به سود ترکیه از بسته ماندن مرزهای ایارن به روی عراق گفت: ترکیه با بی درایتی ما سکوی پرتاب اقتصادی برای خود یافته و در حال حاضر صادرات خود را به 3 برابر افزایش داده است.

وی در ادامه گفت: مردم مرزنشین مردمی سلحشور هستند که در طی 8 سال جنگ رشادت های زیادی از خود نشان دادند و به همین خاطر شایسته نامهربانی مسئولان نیستند.

نماینده سردشت و پیرانشهر با اشاره به درخواست از رهبر انقلاب برای ورود به موضوع بسته ماندن مرزها گفت: درخواست ما از مقام معظم رهبری این است که همچنان که دست مهربانی خود را بر سر مردم زلزله زده کرمانشاه کشیدند به مردم مرزنشین سردشت و پیرانشهر نظری نموده و به این قضیه ورود بنمایند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109714
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان گفت:

    آقای خضری نماینده فکور و دلسوز!!! با بازکردن مرزها ،پیرانشهری ها و سردشتی ها چه مطاع و کالایی را به عراق صادر خواهند کرد؟؟؟؟!!!!
    باز کردن مرز به معنای ورود بی رویه کالاهای بنجل چینی و صد البته کالاهای تورکیه ای !!!!به سود بازاریان قاچاق و…سهم کورد مظلوم وبیکار خانایی و سردشتی چیزی جز کولبری نخواهد بود !!!
    کولبری شغل خوبی بود به مردم محروم و ندار منطقه نمی رسید!!!
    به جای روضه خوانی و گریه و زاری از مقامات حکومتی و کشوری برای پیرانشهری ها و سردشتی ها کارخانجات مادر ،همان کاخانه های موجود در اصفهان و کاشان و رفسنجان و….. مسئلت نمایید. یاا…یامحمد(ص)

دیدگاه خود را به ما بگویید.