تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۵:۵۴ ب.ظ

   207 بازدید

دکتر میرزاده ضمن انتقاد از اینکه گاهی برای یک دستور اداری ماه‌ها معطل می‌شویم به طوری که یک بار مدیرکل ، بار دیگر کارشناس مربوطه به بهانه‌های مختلف از جمله شرکت در جلسه و ... حضور ندارد، گفت : رویه کنونی به تولید ضربه می‌زند.
جوان پرس : یک کارآفرین نمونه کشوری گفت : استفاده بهینه و مطلوب از ثروت‌های خدادادی به عمل نمی‌آید.

دکتر میرقاسم میرزاده در گفت و گو با فارس اظهار کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی دولتمردان باید به تولیدکنندهای داخلی بیشتر بها دهند.

وی به وجود امکانات خدادادی گسترده و متنوع از جمله معادن طلا، زغال سنگ، نفت و گاز و … در کشورمان اشاره کرد و ضمن ابراز تاسف از اینکه استفاده بهینه از این ثروت‌های طبیعی به عمل نیامده و قدر آنها دانسته نمی‌شود، گفت: بسترهای لازم برای رشد و پیشرفت توسط ارگان‌های دولتی فراهم شود.

مدیرعامل شرکت ایران پاش درخواست کرد : ارگان‌های دولتی اجازه ندهند که بخش خصوصی، فعالان اقتصادی و کارخانجات در نظام پیچیده اداری گرفتار شوند و برای رفع نیازهای روزمره و کارهای روتین وقت‌شان در راهروهای ادارات هدر رود.

وی تاکید کرد : در همه ادارات و ارگان‌ها به اندازه کافی کارمند وجود دارد به طوری که حتی می‌توانند آنها را به واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای رسیدگی به مشکلات و مسائل اعزام کرده و ضمن انجام بازرسی نسبت به جویان شدن مشکلات و صدور دستورات لازم اقدام کنند.

این سازنده بزرگ‌ترین قایق پلی اتیلن جهان ضمن انتقاد از اینکه گاهی برای یک دستور اداری ماه‌ها معطل می‌شویم به طوری که یک بار مدیرکل ، بار دیگر کارشناس مربوطه به بهانه‌های مختلف از جمله شرکت در جلسه و … حضور ندارد، گفت : رویه کنونی به تولید ضربه می‌زند.

دکتر میرزاده با بیان اینکه 650 نوع محصولات پلی‌اتیلن در استان تولید می‌‌کنیم که برخی از آنها در دنیا مشابه ندارد، گفت: یکی از تولیدات استان در نمایشگاه ترکیه توسط وزیر اقتصاد برنامه رونمایی گذاشته شد و غرفه‌ای به اندازه‌ای 300 متر به صورت رایگان در اختیار مجموعه ما گذاشتند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114165
دیدگاه خود را به ما بگویید.