تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۱۲:۲۴ ق.ظ

   738 بازدید

خبرگزاری جوان// کشور ایران ، با دیرینه ای به قدمت تاریخ ، سرشار از جاذبه هایی است که آن را همچون نگینی در پهنه گیتی ، متمایز ساخته است. کشوری سرشار از دیدنی های طبیعی ، باستانی ، تاریخی ، زیارتی و تفریحی که به لطف یزدان پاک و همت ایرانمردان همیشه سرفراز در جهان جایگاه بالایی دارد.

از این میان صنعت گردشگری یکی از مهمترین صنایع دنیا به شمار می رود که باعث رونق اقتصادی ، فرهنگی و افزایش درآمد مردم آن مناطق می شود. احداث مجتمع های گردشگری تله کابین ارومیه در مناطق زیبای ارتفاعات جانوسلو و بند ارومیه نه تنها برای منابع طبیعی مضر نیست بلکه باعث شکوفایی منابع طبیعی و گسترش فضاهای سبز آن مناطق نیز خواهد شد.

در این روز ها رسانه های گروهی به این مسئله پرداخته اند و خوشحالیم که سایت های خبری استان پیگیر مطالبات مردمی هستند ولی باید دقت داشت که در کدام موضع قرار گرفته ایم در موضع مردم و مطالبه از دولت یا در موضع تبدیل شدن به یک خبرگزاری دولتی؟!

از انصاف نباید دور شد همانقدر که به تلاش های جناب آقای جلال زاده استاندار محترم ارزش قائلیم ، از کم کاری و عدم هماهنگی برخی از دستگاه های دولتی شاکی هستیم این را از طرف شهروندان عزیزمان می گوییم که خواهان آنند حرف های دلشان را از مسئولین مطالبه کنیم.

سایت اروم نیوز تلاش دارد آنچه که واقعیت است را به مردم انعکاس دهد که در این موضوع اخیر این مهم را به جد دنبال نموده ایم.

آنچه که حائز اهمیت است اینکه شرکتی حاضر به سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان در این ابعاد گسترده شده است و با این کار خود سبب رونق اقتصادی استان و افزایش درآمد مردم این دیار خواهد شد ، حال وظیفه ما در قبال این سرمایه گذاری و تقبل ریسک و خطر آن از طرف شرکت سرمایه گذار چیست؟

آیا ما وظیفه ای جز این داریم که باری از دوش آنان برداشته و مسیر را برای سرمایه گذاران  و سرمایه گذاری های بعدی هموار کنیم؟

قضاوت در مورد تله کابین ارومیه را به مردم واگذار می کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1298
دیدگاه خود را به ما بگویید.