تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۱.::. ساعت : ۶:۲۷ ق.ظ

   3403 بازدید

وی هر جمعی که در این رابطه سوالاتی دارند و یا اشکالاتی را به مشایی وارد می دانند را دعوت به مناظره کرد


به گزارش جوان
حامد خلیلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جوان رسما حمایت خود را از کاندیداتوری مشایی اعلام کرد. وی که مسئول ستاد جوانان استان آذربایجان غربی احمدی نژاد در سال 84 می باشد در طرحی ( اینجا کلیک کنید ) یا (اینجا کلیک کنید)  این اعلام را عینیت بخشید و گفت : هرکسی که مدعی است مشایی متخلف و از جریان انحرافی است رسما حاضرم با وی یا گروهی که علاقه مند به مناظره هستند ، مناظره کنم. وی حمایت از مشایی را افتخار دانست و گفت اگر سندی از تخلف وی در دست دارید رو کنید تا من هم عین شما قبول کنم که کارم اشتباه است. خلیلی با گفتن قطعه شعری به این گفتگو پایان داد :

شمشیر ز رو بسته ، جهاد آمده اند

انگار به جنگ عدل و داد آمده اند

اینان هدف از قیامشان رهبر ماست

با حمله به احمدی نژاد آمده اند

لازم به ذکر است چند سالی است که در کشور در رابطه با عملکرد احمدی نژاد درباره مشایی و همکاران وی اختلافات زیادی بین مسئولین کشور رخ داده و عده ای مشایی را سردسته یک جریان انحرافی می دانند و بر این باورند که افکار وی به هیچ عنوان درست نیست .  اشخاص بلند پایه ای که بر این اعتقاد هستند کم نیست و در این طرف ماجرا نیز عده ای بر این باورند که نه تنها مشایی آدم درست کاری است بلکه این همه تخریب وی به علت براندازی دولت دهم احمدی نژاد است که وی نتواند دوباره با خدمات زیادی که به مردم داشته گزینه ای جایگزین خود برای پیروزی قطعی در انتخابات آینده معرفی نماید.

گفتنی است مدتی پیش نیز طرفداران مشایی با افزایش بی سابقه ای در راه اندازی وبلاگ ها و سایتها در حمایت از وی گوی سبقت را از دیگر رقیبان خود گرفتند . یکی از سایتهای این مجموعه سایت انسان کامل است ( اینجا کلیک کنید ) که نسبت به دیگر سایتهای مشابه خود قوی تر حرکت می کند.

پایگاه خبری تحلیلی جوان آمادگی کامل خود را برای برگزاری چنین نشستی با حضور حامیان هر دو طرف اعلام می دارد. در صورت آمادگی در قسمت نظرات اعلام نمایید.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6850
۴۰ دیدگاه

 1. مشایی دوست گفت:

  چرا ما طرفداری شو نکنیم؟
  واقعا از اون بهتر کیه؟

 2. حامد زمانی گفت:

  فقط سعید جلیلی هستش که می تونه نقش سازنده ای رو تو دولت ایفا کنه و دیگر هیچ

 3. طرفداران سعید جلیلی گفت:

  ما که مطمئنیم مشایی مرد خوبی نیست ولی باشه سع یمی کنیم که باهاشون مناظره کنیم ببینیم که کی راست میگه

 4. فرزین پورصمد گفت:

  باور کنید قالیباف رای میاره و کار رو تموم می کنه اصلا خودتونو خسته نکنین

 5. کریم آزاد گفت:

  عشق فقط عشق خمینی
  کاندیدای ما سید حسن خمینی والسلام

  • خواهش می کنم از امام خمینی مایه نزارید
   به نظرم اصلا نمیاد که هیچ اگرم بیاد ایشالا رای نمیاره البته این نظره شخصیه منه چون معتقدم هنوز که مسئول نیست با موسوی و خاتمی و خویینی ها دم خوره اگه رئیس جمهور بشه وضع ما از دوره خاتمی بدتر میشه احتمالا هم این سری نماینده های مجلس دهم به جای تحصن کلا تعطیل کنن مجلسو برن بشینن خونه و به اقا ایمیل بزنن

 6. آذری با غیرت گفت:

  به نظر بنده اگه بزاریم مناظره بشه فضای انتخابات هم گرم میشه و هم می تونیم درست رو از نادرست تشخیص بدیم

 7. طرفداران احمدی نژاد 84 گفت:

  واقعا با از دست دادن فتاح و محصولی و لنکرانی و …. دولت کلا به حاشیه کشیده شد

 8. هفت سال است که دکتر احمدی نژاد با تلاشی خستگی ناپذیر کمر به قطع دست برخی از صاحبان زر و زور و تزویر در بیت المال و قدرت بسته است. و امروز این افراد پس از شکست سختی که در انتخابات سال 88 از احمدی نژاد خوردند سعی دارند تا با به صحنه آوردن افرادی موجه که مواضع ملایم ترین نسبت به دکتر در مقابله با این افراد داشته باشد مجالی برای تنفس مصنوعی برای خود فراهم آورند تا مجدد بتوانند به عرصه مدیریت برگردند. از جمله افرادی که خوب می تواند این نقش را یفا کند جناب جلیلی است که هم از چهره ای ای انقلاب برخوردار است و هم مواضعش نسبت به مواضع دکتر احمدی نژاد بسیار تلطیف شده تر است. بنابر این تمام سعی خود را در سایت ها و حتی رسانه ملی برای بلد کردن عملکرد آقای جلیلی می کنند. که از آنجمله می توان به بزرگنمایی عمل ساده ای مانند انجام به موقع فریضه واجب نماز توسط جلیلی در هواپیما اشاره کرد .
  در مورد عملکرد دکتر جلیلی در مذارکات هسته ای نیز بحث های زیادی برای مطرح کردن وجود دارد که در این مختصر نمی گنجد .
  ان شا الله در مجالی بهتر

  • مهسا سماوات گفت:

   سلام آقا . من هم علاقمند به شناخت بیشتر نسبت به آقای مشایی هستم اما منبع خاصی در دست ندارم. لطفا اگه اطلاعات مستند و بدرد بخور دارید خوشحال میشوم به آدرس میلم بفرستید. با با آدم های زیادی بحث میکنم . شاید بتوانم آنها را هم قانع کنم. samavat.mahsa2012@gmail.com

 9. یک بسیجی دوران 60 گفت:

  آقای خلیلی برگرد به راه خودت راه تو با مشایی فرق می کنه
  باور کن من از نزدیک که باهام کار کردیم می شناسمت حیفی

 10. پایگاه ثارالله گفت:

  ما فقط از قالیباف و سعید جلیلی حمایت می کنیم
  مشایی رو می فرستیم به دوران جنگ

 11. افسری گفت:

  باور نمی کنم مشایی بتونه صلاحیت بگیره ول یاگرم بگیره اصلا هیچ کس به اون رای نمی ده

 12. علیزاده بهرمانی گفت:

  آقای هاشمی گفت که مشایی بیاد باید ما از قالیباف و عارف و نجفی عبور کرده و برای اون کار کنیم
  پس در نتیجه مشایی حتما برنده خواهد شد
  حق با ماست و ما حقیم

 13. طرفدار پرویز فتاح گفت:

  من دوست دارم که حاج پرویز بیاد
  دوست دارید برا ما کار کنید؟
  پس پیش به سوی عدالت و توحید فتاح گونه

 14. صادق دین گفت:

  آقای کریمی شما چرا به همه نظرات جواب میدین؟
  این بده
  در ضمن به نظرم عارف بیاد بهتره چون هم تقوا داره هم عارف بالله است و هم از همه مهتر خاتمی طرفدارشه
  قربون خاتمی برم

 15. واقعا اقا رحمان من تعجب می کنم
  اگر راست می گین یه بیانیه بدین تا تو سایت از طرف شما بزنیم

 16. بنده یکی از افرادی بودم که در نتیجه ” راحت طلبی فکری” و ” شانتاژخبری” و بدون اینکه سخنان مشایی رو کامل و جامع حلاجی کنم با او مخالفت می کردم. که اکثر منتقدان مشایی نیز چنین رویه ای دارند و فقط بریده هایی از سخنان او را شنیده اند و به تحلیل جامعی از نظرات ایشان نرسیده اند. بعد از اینکه حجم تخریب ها علیه مشایی فزونی یافت خود را ملزم به تفکر در سخنان او کردم و رفته رفته شیفته افکار ناب او شدم. و دلیل حمایت قاطع دکتر احمدی نژاد از ایشان برایم روشن شد.
  امیدوارم دوستان بر این راحت طلبی فکری غلبه کرده و در پی تحلیل سخنان مهندس مشایی بر آیند. و البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که مسلما دکتر احمدی نژاد آن قدر بی بصیرت نیستند که تمام آبروی خود را صرف یک مهره منحرف و سوخته کنند. حمایت تمام قد دکتر با تمام زیرکی اش از مهندس مشایی می تواند حجتی باشد بر حقانیت تفکرات ناب مهندس مشایی. دکتر احمدی نژاد ثابت کرده که به راحتی وارد زمنی بازی از پیش تعریف شده حریف نمی شود. و کار شبانه روزی را با پاسخ به شبهات به وقفه نمی اندازد و این روالی است که مهندس نیز در پیش گرفته است. و البته هرگاه که با اصرار حریف وارد زمین بازی او شده اند پیروزی های طلایی به دست آورده اند که از نمونه هایش می توان به دانشگاه کلمبیا و سوال از رئیس جمهور اشاره کرد ….

 17. جناب نریمانی لطفا شماره تماستان را در سایت خط شکن کامنت بگذارید تا با شما تماس بگیرم.

 18. اورمیه پایتخت فرهنگی آذربایجان گفت:

  چیه چندتا اصولگراکنار هم جمع شدین دنیارو تو خیال خودتون مدیریت میکنین.
  اینقدر بدم میاد از این جمع های یکطرفه که نگو/
  خاتمی میاد ان شالله جریان اصلاحات دوباره جان میگیرد. خودتون که میدونید استان آذربایجان غربی اصلاح طلبان و اینرو همیشه در پایان هر انتخاباتی دیده اید.
  یاشاسین آذربایجانیمیز

 19. در پی تماس با آقای رحمان نریمانی این نظر از طرف ایشان جعلی بوده و ایشان این نظر را ننوشتند
  از این طریق اطلاع رسانی می شود
  از دوساتن هم خواهش دارم که از این جلف بازیها نکنن

 20. مختار گفت:

  واقعا با عمق وجودم كاملا حس ميكنم كه در جهان سوم زندگي ميكنم. براي همه و من جمله خودم متاسفم

 21. امير گفت:

  اقای حسين ژ به صورت محرمانه به سازمان دهي ستاد مشايي در اروميه و تبريز مشغول است

 22. رضا تقی زاده گفت:

  به نظر حقیر حضر یا عدم حضور یک شخص در کشور بزرگی چون ایران سربلند هیچ وقت نباید این چنین حساسیت آفرین باشد چراکه اولا قانون اساسی ما آنقدر ظرفیت دارد که هر موافق یا مخالفی را اگر معاند نباشد تحمل کند ثانیا مردم کشور عزیزمان آنقدر آگاه و موقعیت سنج هستند که مو را ازماست بیرون می کشند واین را بارها به اثبات رسانیده اند امیدوارم هرآنچه راکه به مصلحت ایران اسلامیمان باشد همان شود

 23. الف.ع گفت:

  یک توصیه به مدیر سایت
  : پای خودرا ازگلیم خودت بیشتر دراز نکن… بفهم چی مینویسی !؟نوه امام ره هرکه هست وهرچه هست تابحال یکبار از سوی مقام معظم رهبری نقد نشده! چه کسی به شما این اجازه را داده وی را منتصب به رفسنجانی و… خاتمی… ! بکنید!؟
  شما مثل اهل کوفه هستید وهیزم آتش شایعه!
  یه زمانی محصولی را زمان انتخابات محک زدی که ببینی اورمیه دوران خاکستری وی را در سپاه و اخراج باکری از سپاه را فراموش کرده اند یانه! حالا هم امثال مشایی و جلیلی را با حسن خمینی در یک ترازو میگذاری! تبلیغ وابستگان فکریت بقیمت تخریب یادگار امام!؟ جز روسیاهی نتیجه ایب ندارد. هروقت رهبری نقدی کرد شما هیزم آتش معرکه باش! ببین زمانه چقدر به گند کشیده شده که نوچه های تازه بدوران رسیده بی اطلاع از سیاست امروز شده اند دایه مهربانتر از مادر برای انقلاب وآرمانهایش!

 24. سلام.تو رو خدا اگه میشه منم دعوت کنید بیام مهندس مشایی رو از نزدیک ببینم.من ایشون رو خیلی دوست دارم.تو رو خدا

 25. sardar3 گفت:

  http://axgig.com/images/64050023168172912379.jpg
  لطفا این عکسو از لینکش دانلود کنید فکر کنم جواب خوبی باشد.

 26. شرفخانه ای گفت:

  سلام
  آقای حامی “مشایی” :
  همین آقای مشایی فردی که در مصاحبه تلوزیونی به این سوال خبرنگار در اوایل ریاست جمهوری آقای دکتر احمدی نژاد پاسخ داد ( آیا طرح ملی توسعه گردشگری بندرشرفخانه کی شروع می شود؟) پاسخ مشایی : ما نمی توانیم در سواحل دریاچه ارومیه سرمایه گذاری کنیم چون مثل سواحل دریای وان ترکیه می شود !
  پس به این نتیجه می رسیم که اگر خدای ناکرده ایشان بر مسند ریاست تکیه دهند کار ما آذربایجانی ها …..

 27. مهسا سماوات گفت:

  دوستان حامی مشایی لطفاَ اگه اطلاعات مستند از عملکردهای افتخار آمیز مهندس دارید به آدرس میلم بفرستید. برای استدلال به شدت لازم دارم. samavat.mahsa2012@gmail.com

دیدگاه خود را به ما بگویید.