تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۷ دی ۹۶.::. ساعت : ۸:۰۰ ب.ظ

   191 بازدید

سردار خرم : فصل الخطاب خنثي كردن توطئه هاي دشمنان نظام حضور گسترده و همبستگی مردم است.

جوان پرس : فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: فصل الخطاب خنثي كردن  توطئه هاي دشمنان نظام حضور گسترده و همبستگی مردم است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم در گفت و گوی ویژه خبری شبکه استانی با تشریح اقدامات سپاه استان در کمک رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه گفت: با توجه به وسعت ،شدت و مدت این زلزله و وضعیتی که در منطقه ایجاد شد می طلبید که یک حرکت عمومی با حضور و کمک های مردمی و امداد رسان صورت بگیرد، که بحمدالله نیز شاهد این حضور همگانی و فراگیر بودیم.

وی تصریح کرد: در همین راستا و در جهت اقدام فوری برای کمک به زلزله‌زدگان و محرومیت‌زدایی از مناطق کمتر برخوردار نیز فرماندهی قرارگاه حمزه نیروی زمینی سپاه اقدام به تشکیل قرارگاه خدمت‌رسانی شهید باکری در منطقه ثلاث باباجانی نمود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: از این رو مسولیت کمک رسانی ۲۲ روستای منطقه خانه شور در ثلالث باباجانی از توابع استان کرمانشاه بر عهده نیروهای سپاه این استان واگذار شد.

سردار خرم اظهار داشت: خوشبختانه در همان چند روز نخست اقدامات لازم برای اسکان موقت و کار آواربرداری، انتقال جان‌باختگان و مصدومان به مراکز درمانی انجام شد و تا به امروز نیز  ۳۱۰ کانکس در منطقه مستقر و تحویل مردم رلزله زده کرمانشاه شده است که لازم به ذکر است ۱۲۰ واحد از این کانس ها اهدایی مردم و ادارات آذربایجان غربی می باشد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی به منظور ساماندهی و کمک رسانی در این مناطق زلزله زده  از حضور نزدیک به ۵۰ نیروی متخصص این استان و همچنین ۲۰گروه جهادی اعزامی به این منطقه نیز خبر داد و افزود: تا مدامی که وضعیت مردم زلزله زده کرمانشاه بهبود کامل نیابد ما در کنار این مردم خواهیم ماند.

وی در خصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله زده کرمانشاه خاطر نشان کرد: وضعیت نسبتا خوبی در این منطقه در حال حاضر حاکم است و از لحاظ اسکان ، امکانات و اقدامات بخشی از نیازهای اصلی مردم تامین شده و همه مطالبات مردم در لحظه پیگیری می شود.

وی گفت: در حال حاضر نیز بنیاد مسکن و مجموعه مسولین دولتی در سدد اسکان دائمی برای مردم این منطقه می باشند که از مردم و خیرین نیز درخواست داریم تا در ساخت اسکان دائمی در این مناطق مشارکت نمایند .

سردار عابدین خرّم در بخش دیگر سخنان خود در خصوص حوادث اخیر در کشور نیز اظهارداشت: در روزهای اخیر شاهد حوادثی تلخ و غیرقابل پذیرش از سوی مردم ومسئولان نظام بودیم که بی شک این حرکت ها با هدایت و توطئه های دشمنان نظام در راس آنها آمریکا و اسرائیل جنایتکار شکل گرفت.

وی با بیان اینکه مردم ایران مردمی بصیر و موقعیت شناس هستند افزود: در طول ۳۹ سال از انقلاب اسلامی دشمنان انقلاب از این مردم بصیر به دلیل اینکه هر توطئه ای که در این مدت داشتند خنثی کردند کینه به دل دارند و دست توطئه های از خود برنداشته ونخواهند داشت.

سردار خرّم با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان نظام و انقلاب در برابر توطئه های خود توفیقی نداشته اند خاطرنشان کرد: این کینه و دشمنی امروز متراکم شده و هر روز دشمنان دست به توطئه جدیدی می زنند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: اتفاقات اخیر در کشور تلخ و غیرقابل پذیرش توسط مردم و مسئولان نظام بود و قطع یقین با هدایت و حمایت توسط دشمنان نظام و انقلاب از جمله آمریکا و اسرائیل جنایتکار و برخی کشورهای مرتجع منطقه صورت گرفته است.

سردار خرّم با بیان اینکه امروز برخی از دشمنان نظام و انقلاب گرگ هایی هستند که بر روی دست های چدنی خود دستمال مخملی کشیده اند ، افزود: وقتی این دشمنان صحبت از دلسوزی و حمایت می کنند مردم با یک نگاه تعجب برانگیزی به این قضایا نگاه می کنند چرا که چهره خبیث آنها به خوبی آشکار شده است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110863
دیدگاه خود را به ما بگویید.