تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۵۸ ق.ظ

   596 بازدید

ایران در گروه A

به گزارش جوان، قرعه‌كشي مسابقه‌هاي واليبال نوجوانان آسيا برگزار شد.

منطقه آذربایجان غربی، مراسم قرعه‌كشي مسابقه‌هاي واليبال نوجوانان آسيا انتخابي جام جهاني با حضور “شان ريت” رييس كميته مسابقه‌هاي كنفدراسيون واليبال آسيا و نماينده فدراسيون جهاني و سعيد درخشنده دبير فدراسيون واليبال ايران در اروميه برگزار شد. اين مسابقه‌ها در سه گروه سه تيمي و يك گروه چهار تيمي برگزار خواهد شد. بر اساس قرعه‌كشي انجام شده تيم ملي واليبال نوجوانان ايران در گروه A اين مسابقه‌ها كه با حضور ۴ تيم برگزار خواهد شد با تيم‌هاي ملي سريلانكا، مغولستان و كويت هم‌گروه شد.

گروه‌بندي اين مسابقه‌ها به شرح زير است:

گروه A: ايران ـ سريلانكا ـ مغولستان ـ كويت

گروه B: چين ـ تايلند ـ قزاقستان

گروه C: كره جنوبي ـ چين تايپه ـ استراليا

گروه D: هند ـ ژاپن ـ تركمنستان

به گزارش ايسنا، مسابقه‌هاي واليبال نوجوانان آسيا انتخابي رقابتهاي جهاني با شركت ۱۳ تيم از سوم آبان‌ به ميزباني ايران و شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

سه تيم نخست اين مسابقه‌ها به رقابت‌هاي جهاني صعود خواهند كرد.

هم‌گروهي جوانان ايران با قطر، ترکمنستان و استرالیا

همچنين قرعه کشی شانزدهمين دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا انجام شد و تیم والیبال جوانان ايران با قطر، ترکمنستان و استرالیا هم‌گروه شد.

۱۶ تیم در این رقابت ها شرکت خواهند کرد که تیم ملی والیبال جوانان ايران در گروه اول با تیم های قطر، ترکمنستان و استرالیا همگروه شد.

در گروه دوم نیز تیم های ژاپن، تایلند، افغانستان و سریلانکا قرار گرفتند.

هند، چین تایپه، ازبكستان و کویت در گروه سوم مسابقات دور مقدماتی را برگزار می کنند و تیم های چین، کره جنوبی ، قزاقستان و پاکستان نیز در گروه چهارم به مصاف یکدیگر می روند.

شانزدهمين دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا از ششم تا ۱۴ مهرماه سال جاری در ارومیه برگزار خواهد شد و تیم والیبال جوانان ايران در نخستین دیدار خود به مصاف قطر خواهد رفت.

(ايسنا)

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4493
دیدگاه خود را به ما بگویید.