تاریخ انتشار :شنبه ۱۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۱ ق.ظ

   169 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی : بنده با افتخار اعلام می کنم که از نظر شاخص های سلامت استان ما رتبه 28 را ندارد بلکه این شاخصها به رتبه 7 ارتقا یافته است.

جوان پرس : هفتمین جلسه شورای اداری استان صبح پنجشنبه 13 مهر ماه 1396به ریاست سعادت استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
در این جلسه جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی طی سخنانی گفت : بنده با افتخار اعلام می کنم که از نظر شاخص های سلامت استان ما رتبه 28 را ندارد بلکه این شاخصها به رتبه 7 ارتقا یافته است.

وی افزود : این امر میسر نمی شد مگر با همکاری تمامی سازمانها و تعاملات بین بخشی و تمامی این تلاشها در اثر حمایتهای مهندس سعادت استاندار مدبر ، محبوب و کاردان استان از مقوله سلامت انجام گرفت .

دکتر آقازاده در ادامه تصریح کرد : جا دارد از تمامی مدیران کل استان ، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران ، شهرداران ، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا نیروهای نظامی ، انتظامی و اطلاعاتی استان و در کل از همه و همه تشکر نمایم .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اضافه کرد : اگر امروز در نقطه صفر مرزی خانه بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت ساخته می شود و بهورز و پزشکل مستقر می گردند و ارائه خدمت انجام می گیرد در سایه امنیت حاکم بر منطقه میسر گردیده است که با تلاش سپاه پاسداران ، ارتش جمهوری اسلامی ، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ، عزیزان بسیجی و سایر سازمانهای ذیربط و مسئولین سیاسی استان ایجاد شده است.

دکتر آقازاده همچنین گفت : امروز حامل لوح تقدیر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از استاندار آذربایجان غربی بعنوان استاندار برتر و حامی سلامت و همچنین شهردار کلانشهر ارومیه بعنوان شهردار حامی سلامت هستیم که تقدیم این عزیران خواهد شد .

گفتنی است در شورای اداری استان از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی نیز در دو حیطه ” اقدامات ویژه در توسعه استان ” و همچنین ”  رشد عملکرد در ارایه خدمات ” تقدیر بعمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108233
دیدگاه خود را به ما بگویید.