تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۴۵ ب.ظ

   384 بازدید

رئیس فدراسیون والیبال کشور گفت: ارومیه ظرفیت تاسیس دانشکده والیبال را دارد و می توان اولین دانشکده تخصصی والیبال را در ارومیه ایجاد کرد.

جوان پرس : رئیس فدراسیون والیبال کشور گفت: ارومیه ظرفیت تاسیس دانشکده والیبال را دارد و می توان اولین دانشکده تخصصی والیبال را در ارومیه ایجاد کرد.

احمد ضیایی ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان غربی با ابراز خوشحالی از حضور در شهر ارومیه به حق شهر عشاق والیبال افزود: در صدد هستیم با رایزنی در فدراسیون جهانی والیبال، میزبانی مسابقات والیبال جوانان جهان ۲۰۱۹ را برای ارومیه بگیریم.

وی ادامه داد: در سالیان متمادی حضور بیش از ۵۰ بازیکن در تیم ملی از ارومیه نشان از وجود استعدادهای فراوان در این شهر است که با توجه به ایجاد آکادمی در این شهر در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش در ارومیه بوده و پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشد.

استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به امکانات ورزشی استان گفت: ما از میزبانی مسابقات جهانی جوانان در ارومیه استقبال میکنیم و تمام توان وتلاش خود را برای برگزاری بهتر این مسابقات انجام خواهیم داد.

محمد مهدی شهریاری ادامه داد: برای ایجاد دانشکده تخصصی والیبال نیز هماهنگی های لازم را انجام خواهیم داد تا بتوانیم صاحب اولین دانشکده تخصصی والیبال شویم.

استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: برای حضور قوی در لیگ برتر سال ۹۷ با هماهنگی هیات والیبال جلساتی برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم به نحو احسنت در این رقابتها حضور داشته باشیم

https://media.mehrnews.com/d/2018/02/28/4/2729281.jpg

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 112309
دیدگاه خود را به ما بگویید.