تاریخ انتشار :یکشنبه 11 فوریه 18.::. ساعت : 10:05 ب.ظ

   73 بازدید

22 بهمن
همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان‌های ۱۷گانه آذربایجان غربی برگزار شد.

جوان پرس : همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان‌های ۱۷گانه آذربایجان غربی برگزار شد.

مردم شهرها و روستاهای مختلف آذربایجان غربی همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در راهپیمایی سالگرد انقلاب شرکت کردند و ندای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را در راستای ابراز انزجار از دخالت های نظام سلطه، ضد انقلابیون و ایادی استکبار جهانی در ایران قدرتمند سر دادند.
آیین راهپیمایی 22 بهمن در بیش از 60 شهر و روستا برگزار شد و صدها هزار نفر از مردم در رزمایش قدرت و پشتیبانی مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی شرکت و زمینه یاس دشمنان از مردم ایران را فراهم کردند.
در شهر ارومیه نیز که زمان آغاز راهپیمایی ساعت 10:30 صبح در نظر گرفته شده بود، برخی از مردم به ویژه جوانان و نوجوانان مشتاقانه از ساعتی پیش از آن در میدان ولایت فقیه گرد آمده و بی صبرانه منتظر آغاز راهپیمایی بودند.
با گذشت دقایقی، سیل عظیم جمعیت مشتاق حضور در حماسه انقلاب، در میدان ولایت فقیه دور هم جمع شده و راهپیمایی 22 بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی آغاز شد.
هر دقیقه ای که از راهپیمایی می گذشت، موج حضور مردم بیشتر می شد و در حالی که بخشی از راهپیمایان بیش از نیمی از مسیر میدان ولایت فقیه تا میدان انقلاب در خیابان امام را طی کرده بودند، برخی دیگر در انتهای راهپیمایی در میدان ولایت فقیه حضور داشتند.

مردم در سراسر استان آذربایجان غربی، در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حالی که پلاکاردهایی با شعارهای “لبیک یا امام”، “فدائیان رهبریم” در دست داشتند   بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری بیعت می‌کنند.

 در ارومیه مردم از سمت میدان ولایت فقیه به طرف میدان انقلاب حرکت کردند و سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی خمینی نوه امام خمینی (ره) پایان بخش راهپیمایی مردم در این شهر بود.

Print Friendly
کدخبر : 111801
دیدگاه خود را به ما بگویید.