تاریخ انتشار :پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   333 بازدید

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه‌ها از تبدیل انتخابات آذربایجان غربی به رقابت‌های قومی جلوگیری کنند چراکه در این صورت امنیت فکری شهروندان دچار مخاطره می‌شود.

جوان پرس : مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه‌ها از تبدیل انتخابات آذربایجان غربی به رقابت‌های قومی جلوگیری کنند چراکه در این صورت امنیت فکری شهروندان دچار مخاطره می‌شود.

حجت‌الاسلام  محمدباقر کریمی در همایش باید و نبایدهای تبلیغات انتخاباتی که در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران یکی از نعمات بزرگ الهی برای مردم ایران است که با رهبری امام خمینی (ره) این انقلاب بی بدیل را به پیروزی رساند.

وی افزود: افراد بسیاری از جان خود در راه انقلاب گذشتند و باید از خداوند بابت مردم ملت ایران شاکر باشیم که همیشه در صحنه‌های سیاسی، انتخاباتی و دیگر عرصه‌ها حضور دارند و در حقیقت ملت ایران یک سرمایه بزرگ هستند که در تک‌تک عرصه‌های مختلف حرفی برای گفتن دارند.

کریمی خاطرنشان کرد: امروزه شاهد هستیم انتخاباتی که در کشور ما برگزار می‌شود با مشارکت مطلوب برگزار می‌شود و تنور انتخابات همیشه گرم است چراکه مردم با حضور خود در صحنه‌های انتخاباتی وحدت و انسجام خود را به جهانیان نشان می‌دهند و پشتوانه بزرگی برای انقلاب و نظام هستند.

وی بیان کرد: انشالله امسال نیز همچون گذشته انتخابات پرشوری را برگزار می‌کنیم و در تلاش هستیم انتخابات سالمی داشته باشیم و تمامی اقدامات بر رعایت قانون‌ انتخابات متمرکز است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: این استان یک منطقه مرزی است و قومیت‌های مختلفی می‌توان در این استان مشاهده کرد اما مهم این است که همگی ایرانی هستیم و هیچ تفاوتی بین قومیت‌های مختلف وجود ندارد چرا که این افراد برای دین و نظام نهایت تلاش را به کار بسته اند.

وی تاکید: یکی از وظایفی که ما باید آن را همیشه بر دوش خود ببینیم این است که امنیت کشور را حفظ کنیم و باید قدردان نیروهای نظامی، انتظامی، مرزداران و دیگران ارگان‌ها باشیم که پیوسته برای حفظ امنیت تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به ضرورت حفظ امنیت در تمامی ابعاد افزود: در انتخابات نیز باید عرصه را برای رقابت‌ها و عاملان خطر آفرین برای ایجاد بحران‌های قومیتی تنگ سازیم چراکه که این افراد امنیت فکری شهروندان را دچار مخاطره میکنند بنابراین همه باید در محیط دوستی و با نشاط انتخابات را پیش ببریم و به دین و وظیفه خود عمل کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 103880
دیدگاه خود را به ما بگویید.