تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ

   226 بازدید

رئيس شوراي اسلامي شهر اروميه گفت: اصحاب رسانه از دامن زدن به اختلافات در شوراي شهر و شهرداري اروميه پرهيز کنند چراکه در هر کار شورايي اختلاف سليقه وجود دارد که همين مسئله منشأ پيشرفت و توسعه است.

جوان پرس : رئيس شوراي اسلامي شهر اروميه گفت: اصحاب رسانه از دامن زدن به اختلافات در شوراي شهر و شهرداري اروميه پرهيز کنند چراکه در هر کار شورايي اختلاف سليقه وجود دارد که همين مسئله منشأ پيشرفت و توسعه است.
رسول اصغرزاده با اشاره به انتخاب مجدد محمد حضرت پور به عنوان شهردار اروميه اظهار داشت: وي از بين 26 نفر و با کسب 9 رأي موافق، يک رأي مخالف و يک رأي ممتنع توانست براي دومين بار رأي اعتماد شوراي اسلامي شهر اروميه را بگيرد.
وي افزود: حضرت پور از سومين دوره شوراي اسلامي شهر اروميه توانست رأي اعتماد بگيرند و دوره چهارم نيز اين موضوع تکرار شد و در دوره پنجم هم با رأي اکثريت منتخب مردم به عنوان شهردار اروميه انتخاب شد و اميدوار هستيم در طول دوره پنجم همراهي شوراي شهر و شهرداري ادامه پيدا کند.
اصغرزاده خاطرنشان کرد: رويکرد نقد منصفانه عملکرد شهرداري و نظارت شوراي شهر در اين دوره نيز پيگيري خواهد شد چراکه مهم‌ترين وظيفه شوراي شهر نظارت بر عملکرد شهرداري‌است که اين موضوع را به صورت جدي توسط تمامي اعضاي شوراي شهر به صورت مستدل پيگيري مي‌کنيم.
وي با اشاره به ضرورت جلوگيري از دامن نزدن به اختلافات شوراي شهر اروميه يادآور شد: از اصحاب رسانه در فضاي مجازي، رسانه‌هاي مکتوب، ديداري و شنيداري درخواست مي‌کنم حتماً و به صورت جدي دست شوراي شهر و شهرداري اروميه را بگيرند و به آنان کمک کنند و در دوره پنجم رفتارهاي مسالمت آميز با يکديگر خواهيم داشت و اعضاي شوراي شهر نيز به اهميت اين موضوع واقف هستند.
رئيس دوره پنجم شوراي اسلامي شهر اروميه گفت: مديران رسانه هاي مجازي استان از دامن زدن به اختلافات و موضوعات تفرقه برانگيز در تمامي ابعاد پرهيز کنند چراکه اعضاي شوراي شهر در خدمت تمامي اصحاب رسانه هستند تا ارائه گزارش کرده و نقد شوند يا روشن گري کنند.
اصغرزاده تصريح کرد: کار شورايي هميشه با اختلاف سليقه‌ها و اختلاف نظرهايي روبرو است که منشأ پيشرفت و توسعه است به شرطي که به مناقشه تبديل نشود.
وي بيان کرد: از اختلاف نظر براي پيشرفت و توسعه شهر بايد فرصت سازي کنيم و در اين ميان تمامي نظرات، پيشنهادات و انتقادات را در حوزه‌هاي تخصصي با جان و دل پذيرا هستيم.
اصغرزاده تاکيد کرد: در دوره پنجم مراودات خاصي را با مراکز دانشگاهي و متخصصين امر در مورد پيشبرد مديريت شهري، افزايش رفاه مردم، افزايش نشاط و شادابي اجتماعي در اروميه خواهيم داشت.
وي اظهار داشت: از تمامي مديران و افرادي که در دستگاه‌هاي خدمات رسان وظيفه‌اي دارند تقاضا داريم که به شوراي شهر در مديريت بهينه شهر بيش از پيش کمک کنند.
رئيس دوره پنجم شوراي اسلامي شهر اروميه بيان کرد: اگر بخواهيم قدردان خون شهدا، آرمانهاي امام خميني (ره) و منويات مقام معظم رهبري باشيم بايستي در کنار هم بودن را به شکل ويژه‌اي تجربه کنيم بنابراين مردم و رسانه ها و ديگر مسئولان، اعضاي شوراي شهر و مديريت شهري را در کنار خود ببينند و از ظرفيت مديريت شهري در راستاي ارتقاء شاخص‌هاي استان استفاده کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 107377
یک دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    سلام، برای شهرم متاسف هستم که چنین شخصی رئیس شورا هست به دلایل متعدد

دیدگاه خود را به ما بگویید.