تاریخ انتشار :سه شنبه 17 فوریه 15.::. ساعت : 7:30 ب.ظ

   445 بازدید

مدیر عامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی : همیشه جهت ارتقاء خدمت به مردم به مانیتورینگ و نظارت  نیازمندیم و هیچ کس توانایی شفاف سازی را به جز اصحاب رسانه ندارند.

جوان پرس : مدیر عامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی گفت: رسانه ها از مناسب ترین پتانسیل جهت شفاف سازی مشکلات شهری برخوردار هستند.

 

بهمن اسماعیل زاده در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه و جشنواره های استان در گفتگو با افزود: همیشه جهت ارتقاء خدمت به مردم به مانیتورینگ و نظارت  نیازمندیم و هیچ کس توانایی شفاف سازی را به جز اصحاب رسانه ندارند.

وی در ادامه تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان افراد منصف و آگاه می توانند ایراد و اشکالات مسئولین را برای بهبود وضعیت موجود و پیشرفت کشور شناسایی و منتقل کنند.

وی  تصریح کرد:  قطعا هر جامعه ای که خواهان پیشرفت و ترقی است در مرحله اول باید در توسعه یافتگی و ایجاد رسانه های شفاف، آگاه و منصف  قدم بردارد  و دراین راستا باید تمامی سازمان ها از بازخورد انتشار مشکلات خود از سوی رسانه ها برای کمک به بهبود و ترقی کشور استفاده کنند.

اسماعیل زاده در رابطه با مهمترین اقدامات اداره مخابرات استان خاطر نشان کرد: سال 93 برای مخابرات آذربایجان غربی یک سال استثنایی در همه حوزه های خدمت و ارتقاء زیر ساخت ها  است که از جمله  اقدامات  انجام شده بهره مندی 400 روستا از اینترنت پر سرعت، هم خود سازی مخابرات در جهت تسهیل و اقدام در عمل به تعهدات خود، برگردان شبکه سیار که در 15 روز ارومیه و نقده  و نصب 200 هزار پورت ADSL در استان  می باشد.

مدیر کل مخابرات آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: در سال 94 حفظ واگذاری به روز شماره های تلفن ثابت و بحث توسعه اینترنت پر سرعت، یک وات سازی صدای مشترک و توسعه شبکه تا ظرفیت 50 هزار شماره جز اولویت های سال 94 است.

Print Friendly
کدخبر : 61153
دیدگاه خود را به ما بگویید.