تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۲:۰۰ ب.ظ

   213 بازدید

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب شورای اسلامی گفت: هم اکنون پیشرفت فیزیکی مجتمع پتروشمی میاندوآب در مجموع به 51 درصد رسیده است.
جوان پرس : نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب شورای اسلامی گفت: هم اکنون پیشرفت فیزیکی مجتمع پتروشمی میاندوآب در مجموع به 51 درصد رسیده است.
همایون هاشمی در گفت‌وگو با  فارس ، در رابطه با آخرین وضعیت پتروشمی میاندوآب اظهار داشت: تا پایان شهریور ماه پیشرفت فیزیکی مجتمع پتروشمی میاندوآب در مجموع به 51 درصد رسیده است.

وی افزود: از سوی دیگر ساختمان و ابنیه آن دارای 95 درصدی پیشرفت فیزیکی بوده و نصب دستگاه‌ها نیز 15 درصد پیشرفت دارد و همانطور که اشاره شد در مجموع کل پروژه دارای پیشرفت فیزیکی 51 درصدی است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب شورای اسلامی با اشاره به اشتغال مستقیم و غیرمستقیم این پروژه در صورت به بهره‌برداری رسیدن آن تصریح کرد: در این رابطه اشتغال مستقیم آن 300 و اشتغال غیرمستقیم آن بیش از هزار نفر خواهد بود.

وی اظهار داشت: بی‌شک با بهره‌برداری از این پروژه عظیم، چرخش مالی و اقتصادی منطقه و استان تحت تاثیر مثبت قرار می‌گیرد و صنایع پایین دست پتروشیمی را رونق می‌دهد و از سوی دیگر به اشتغال‌زایی و کاهش بیکاری کمک می‌کند.

هاشمی بیان کرد: مسئولان پروژه مجتمع پتروشمی میاندوآب پیش‌بینی کرده‌اند که تا پایان سال 97 پیش‌بهره‌برداری آن انجام شده اما با این رویه، بنده افتتاح و بهره‌برداری از آن را نیمه نخست سال 98 پیش‌بینی می‌کنم.

وی گفت: بی‌شک هر دو نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی از زمان آغاز به کار در مجلس دهم، پیگیری مکرر برای به سرانجام رسیدن این پروژه داشته و معمولا پیشرفت کار را به نمایندگان گزارش می‌دهند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب شورای اسلامی اظهار داشت: براساس آخرین گزارش‌ها،خوشبختانه این پروژه با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال پیگیری است و معمولا ماهانه پنج درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108568
دیدگاه خود را به ما بگویید.