تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵.::. ساعت : ۴:۲۷ ب.ظ

   991 بازدید

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به ابهامات مطرح شده درباره زمین های عرفان ارومیه

جوان پرس : روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به ابهامات مطرح شده درباره زمین های عرفان ارومیه، گفت: ساخت و ساز در این زمین ها از سالها قبل انجام شده اما مالکان این زمین ها مشکل دارند و تمام تلاش ما این است که مشکل مردم را حل کنیم.

وی افزود : یک سال و نیم پرونده این زمین ها در پشت اتاق شورای عالی معماری و شهرسازی معطل مانده بود. بعد از یک و سال نیم هم وقتی جلسه تشکیل شد به نمایندگان استان اجازه صحبت داده نشد.

وی ادامه داد :  به وزیر هم گفتم هر وقت حضرت پور برای خود چیزی خواست، وقت ملاقات ندهد.

حضرت پور تاکید کرد : در چند روز گذشته از دفتر وزیر راه و شهرسازی تماس گرفتند و خواهان برگزاری جلسه ای شدند که گفتم تا مشکلات زمین های عرفان ارومیه حل نشود، ملاقاتی صورت نخواهد گرفت.

نماینده مردم ارومیه اذعان کرد : ماجرا را زیاد کش ندهید اما بدانید که برخی ها در ارومیه بر سر این زمین ها معامله کرده اند./همشهری

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 100351
۴ دیدگاه

 1. اورموی مسلمان گفت:

  زمین های عرفان نگویید، بگویید و بنویسید زمین های ابلیسی!!!تعدادی منفعت طلب و سودجو …به هیکل شهر و شهروند!!!کجای این ناکجاآباد مطابق اصول و قوانین شهری و شهرسازی و شهرداری طراحی شده؟؟؟مسکن مهر بدون سکنه مانده !!اونوقت یک تعداد خونخوار داعشی، داد از عدالت و حق و حقوق مردم می زنند!!!اورمیه نیازی به بزرگ شدن ندارد و شورای شهر و نمایندگان مجلس به فکر پر کردن مسکن مهراز سکنه باشند و برای سودجویان دلال لاابالی و سیری ناپذیر به نام مردم اورمیه خدمت نکنند.یاا…یامحمد(ص)

 2. افشار گفت:

  چراپشت پرده ها روشن نمی کنیدریشه این زمین خواریها واستان خواریها کجاست اقای نماینده چه کسانی برای این زمینها معامله کرده اندشفاف بگوییدتابرای مردم روشن شود می گویند بیشتراینها زیرسرحامی اصلی شمادراستانداری است خان بزرگ شهر…..

 3. مبين گفت:

  سلام امان از دست شما
  آخرچرا نمي گذاريد آقاي شهرداروفرزندش دين خودرا به دوستانش ادا كند
  مگر همانهايي كه در ستادآقاي دكتر حضرتپورفعاليت مي كرد شام مي داد حل مشك زمينهاي عرفان جز كوچكي از خواست آنان هست
  هنوز آقاي شهردار بدهي هاي زيادي دارد كه بايداز جيب اين مردم مظلوم اروميه بپردازد

 4. شهروند گفت:

  اگرپشت پرده چیزی نباشد بایدتعجب کرد

دیدگاه خود را به ما بگویید.