تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۸ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   195 بازدید

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از متلاشی شدن ۱۲۰ باند سرقت در استان طی سالجاری خبر داد.

جوان پرس : فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از متلاشی شدن ۱۲۰ باند سرقت در استان طی سالجاری خبر داد.

سردار ناصر اصلانی در مراسم صبحگاه مشترک انتظامی آدربایجان غربی اظهارداشت: همچنین کشف ۹۲ درصدی سرقت‌های توام با خشونت، کشف ۱۰۰ درصدی سرقت‌های مسلحانه، کشف ۹۶ درصدی جرائم جعل، کشف ۹۰ درصدی کلاهبرداری ها، کشف ۸۳ درصدی تجهیزات ماهواره‌ای، رشد ۵۴ درصدی کشفیات در فضای مجازی ازجمله اقدامات نیروی انتظامی استان در حوزه پیشگیری و کشف جرم است.

وی ادامه داد: در طول هفته ناجا بالغ بر صدها برنامه در مرکز استان و شهرستان ها با هدف نمایش توانمندی، کارآمدی، اقتدار و روزآمدی پلیس، جلب مشارکت مردم در تامین امنیت عمومی کشور، تعمیق سطح تعامل و جذب مشارکت دستگاه‌های دولتی و غیردولتی و ایجاد بسترهای لازم برای نقد عملکرد نیروی انتظامی توسط مردم انجام می‌شود.

سردار اصلانی با بیان اینکه امنیت در استان برقرار است افزود: فرماندهی انتظامی استان با الهام از اسناد اصیل مکتبی و با رویکردی پیشگیرانه و با تعامل و حمایت همه جانبه مسئولین استانی و کشوری و لشگری و همچنین مشارکت عمومی مردم توانسته است امنیت نسبی را در استان ایجاد کند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهارداشت: پلیس می تواند در ایجاد احساس امنیت اجتماعی نقش بی بدیلی را داشته باشد که بر اساس نظر سنجی ها و یافته های اجتماعی صورت گرفته در کشور، پلیس در بین مردم بیشترین محبوبیت را دارد.

سردار اصلانی افزود: در طول این مدت بیش از ۱۸ هزار پرونده پیرامون اختلافات ملکی خانوادگی به مراکز مشاوره کلانتری ها ارجاع شده است که ۸۳ درصد سازش داشته ایم .

وی با بیان اینکه توفیقات حاصله در حوزه‌های ستادی، پیشگیری و کشف جرم نسبت به مدت مشابه پارسال رشد چشمگیری داشته است افزود: پلیس در میان دستگاه‌های اجرایی توانسته بالاترین سطح از اعتماد مردم را کسب نماید که تعداد بیش از ۵۹۴ هزار و ۴۴۱ تماس د یکسال معادل 1662 نفر در طول روز گواه این مدعاست که ۳۶ درصد این تماس ها عملیاتی شده و ۶۱ درصد انها در حوزه مشاوره و راهنمایی بوده است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108338
دیدگاه خود را به ما بگویید.