تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۴:۳۰ ب.ظ

   215 بازدید

مطلبی : از نظر مسئولان کشوری و استانی مهاباد از شهر های مهم بشمار می آید که دلیل محکم بر این امر سفر ریاست محتر جمهوری به این شهر و همچنبن تبدیل شدن گوگ تپه به شهر را مثال زد و گفتک امیدواریم مسئولان این شهر بادرایت، برنامه های جامع ارائه دهند و به مردم خدمت کنند.

جوان پرس : مراسم معارفه و تکریم دکتر علیزاده آذر شهردار مهاباد با حضور امام جمعه، مهندس مطلبی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، دکتر شجاعی معاونت استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان مهاباد، مهندس جلال محمودزاده نماینده ی مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی،اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهان نظامی و انتظامی، نمایندگان و شوراهای اسلامی ادواری شهر مهاباد، مدیران دستگاهها، ادارات، نهادها، ارگانهای سطح شهر، تشکل های مردم نهاد، اساتید، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در سالن فجر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار گردید.
مطلبی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی با حضور در این مراسم گفت: با نگاهی ویژه به مهاباد و مقایسه ی آن با سی سال گذشته می بینیم که از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهر مهاباد در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی ، اقتصادی و … پیشرفت ویژه ای داشته است و یکی از برکات ویژه و بارز این نظام، انتخاب شوراها و معتمدان و منتخبان خودشان است که امروز منتخبان مردم شهردار این شهر را انتخاب نموده اند.
وی افزود: امروز مردم سالاری دینی است که اجازه می دهد نمایندگان و شوراهای خود را انتخاب کنیم و این نعمت بسیار بزرگی است و باید قدر این نعمتها را بدانیم. چرا که از قدیم گفته اند شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند. امید که شوراها و شهردار منتخب بتوانند،خدمتگزاران خوبی برای مردمشان باشند.
مطلبی تأکید کرد که وجود مسئولین وابسته به وجود مردم است و مسئولان بدون مردم هیچ معنایی ندارند و کسانی که در مسند قدرت قرار می گیرند باید در تکریم ولی نعمتان خود بکوشند .
مطلبی ادامه داد: از طرفی هم می دانید که مدیریت شهری خیلی مهم است و زمان آن تمام شده که شهرداری بیاید و بگوید چند تا خیابان می سازم و احداث می کنم و کارم تمام شد شهرداران ما باید رویکردشان از عمران و اقتصاد دور شود و بسوی اجتماعی – فرهنگی بروند و شهرداران باید به این مقوله در شهرشان اهمیت بدهند و باید نهادهای فرهنگی سطح شهر کارها و اقدامات فرهنگی را ارتقا دهند و شهروند خوب به بار آوریم که از ما رضایتمند باشد .
وی گفت : ما برای شهرهای بالاتر از 200 هزار نفر جمعیت استان سازمان فرهنگی – اجتماعی – ورزشی در نظر گرفته ایم و خوشبختانه جمعیت مهاباد به این سقف نزدیک است و ساختارهای لازم برای احداث این واحد در مهاباد باید فراهم گردد و بعد از شهر ارومیه و خوی و بوکات این سازمان فرهنگی و ورزشی در مهاباد با پیگیری مسئولان ذیربط به وجود آید و تأسیس گردد .
وی در پایان سخنان خود گفت: از نظر مسئولان کشوری و استانی مهاباد از شهر های مهم بشمار می آید که دلیل محکم بر این امر سفر ریاست محتر جمهوری به این شهر و همچنبن تبدیل شدن گوگ تپه به شهر را مثال زد و گفتک امیدواریم مسئولان این شهر بادرایت، برنامه های جامع ارائه دهند و به مردم خدمت کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109273
دیدگاه خود را به ما بگویید.