تاریخ انتشار :چهار شنبه 5 جولای 17.::. ساعت : 8:00 ق.ظ

   109 بازدید

صفري
مشاور مدیرعامل و رییس مرکز ارتباط با مشتریان و شبکه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا گفت: شرکت خودروسازی سایپا هم اکنون در مسیر توسعه و پیشرفت و بهبود کیفیت خودروها گام بر میدارد و بدنبال همکاری با خودروسازان بزرگ جهانی است.

جوان پرس : مشاور مدیرعامل و رییس مرکز ارتباط با مشتریان و شبکه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا گفت: شرکت خودروسازی سایپا هم اکنون در مسیر توسعه و پیشرفت و بهبود کیفیت خودروها گام بر میدارد و بدنبال همکاری با خودروسازان بزرگ جهانی است.

عباس صفری مشاور مدیرعامل و رییس مرکز ارتباط با مشتریان و شبکه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا و رئیس شبکه فروش در مراسم آغاز دومین نمایشگاه خودرو ارومیه با اشاره به افزایش کیفیت محصولات این شرکت گفت: سایپا با تدابیر دولت و سیاست های هیئت مدیره در مسیر رشد و توسعه گام بر میدارد و کیفیت خودروهای آن نیز بهبود می یابد.
وی افزود: استراتژی سایپا، مشتری محوری و توجه به خواست مشتریان بوده است و در این راستا این شرکت قصد دارد هر سال یک محصول ملی جدید معرفی کند.
مشاور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: استان آذربایجان غربی از نظر رضایت مشتریان جزو استان های برتر بوده است و سایپا نیز برای احترام به مشتریان خود در این استان حضوری پررنگ در نمایشگاه داشته است

Print Friendly
کدخبر : 105637
دیدگاه خود را به ما بگویید.