تاریخ انتشار :پنجشنبه 9 جولای 15.::. ساعت : 9:30 ق.ظ

   1105 بازدید

۹۴۰۴۱۶۰۳۱۲۱۲۱۲-۵۲۰۰
شعبه راهنمايي و رانندگي شهر سرو در بخش صوماي برادوست، صبح امروز طي مراسمي با حضور فرماندار اروميه و بخشدار و جمعي از مسئولان اداري و نظامي منطقه افتتاح و به بهره برداري رسيد.

جوان پرس : شعبه راهنمایی و رانندگی شهر سرو در بخش صومای برادوست، صبح امروز طی مراسمی با حضور فرماندار ارومیه و بخشدار و جمعی از مسئولان اداری و نظامی منطقه افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در این مراسم بخشدار صومای برادوست ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام علی (ع)، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در سراسر کشور در تلاش است که شرایط لازم برای ارائه خدمات به شهروندان ایرانی را فراهم نماید که امیدواریم ما هم در این راستا در بخش صومای برادوست موفق باشیم.

سلیمان نریمانی افزود: تیم هسته ای ایران نیز امروز با حمایت های مقام معظم رهبری، دولت و مردم عزتمند ایران، با ۶ کشور بزرگ دنیا در حال مذاکره است که امیدواریم توافق شایسته و ثمرات آن را هرچه زودتر شاهد باشیم.

در ادامه سرهنگ سعیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با اشاره به ترانزیتی بودن شهر سرو، گفت: شعبه راهنمایی و رانندگی شهر سرو در راستای تامین خدمات شایسته برای مردم منطقه و ساماندهی امور پلیس راهور راه اندازی می شود که امیدواریم در جلب رضایت شهروندان و اجرای قانون به نتایج مثبتی برسیم.

فرماندار ارومیه نیز یکی از بدیهی ترین اصول شهروندی را رعایت مسائل ترافیکی معرفی نموده و تاکید کرد: آموزش و رعایت اصول ترافیک در خانواده ها و مدارس ضروری است و در این راستا و برای رعایت قوانین باید اقدامات فرهنگی لازم صورت پذیرد.

عباس حسن خانی با اشاره به توجه دولت به افق های دور در مقوله پیشرفت کشور، تصریح کرد: باید مسئولان شهر سرو و بخش صومای برادوست برای پیشرفت منطقه تلاش کنند و هرگز نباید به آنچه امروز به آن رسیده ایم، قانع شد.

http://www.ostan-ag.gov.ir/portals/0/1/94041603121212-5200.jpg

در پایان مراسم، سروان سجاد مهدی زاده به عنوان رئیس پلیس راهور شهر سرو معرفی و شعبه راهنمایی و رانندگی این منطقه افتتاح شد.

 

Print Friendly
کدخبر : 70934
دیدگاه خود را به ما بگویید.